Останні новини:
Четвер, 20 січня 2022
Банер

Нагіната
Вівторок, 23 листопада 2010, 16:20   
Зброя - Холодна зброя

Нагината Нагіната - давня японська холодна зброя з довгим держаком і лезом, з рукояттю близько 2 метрів і лезом близько 30 см. З часом, нагіната стала більш укороченою (1,5 метра або навіть менше) і меншою у вазі, що показує кращу дієздатність. Це, можна сказати, спрощена версія алебарди, більш легша. У Японії існувало більше 400 школ, що вивчають техніку бою нагінатадзюцу. Це було улюбленою зброєю ченців-воїнів.

Вперше згадки про цей вид зброї з'явилися в стародавній книзі Японії Коджікі в 712 році, і використовувалися ченцями-воїнами. Нагіната згадувалася й у використанні нею жінками. У військовій культурі Японії були жінки-самураї, які називали себе Ітагакі, які були відомі своїми навичками володіння нагінатою. Був випадок, коли 3000 Ітагакі захищали замок Тоейзакаяма від десятитисячного війська клану Ходжі. Вони захистили свою фортецю, убивши велику кількість нападників, незважаючи на значну перевагу противника. У 17 столітті, у зв'язку з високою популярністю вогнепальної зброї на полі бою, нагіната стала набагато менш популярною. Але й тоді були випадки її використання, і знову ж таки переважно жінками.

Після японської капітуляції наприкінці Другої Світової Війни військові мистецтва в Японії були заборонені в перебігу п'яти років. А по закінченню терміну заборони почала розвиватися нова бойова культура володіння нагинатой. І ця культура насамперед практикувалася як спортивна дисципліна, а не як військове мистецтво.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео