Останні новини:
Четвер, 20 січня 2022
Банер

Історія Тхеквондо
Середа, 16 лютого 2011, 11:33   
Тхэквондо - Тхэквондо

Багато традиційних корейські бойові мистецтва були втрачені під час окупацією Японією. Після відходу японців у суспільстві виник інтерес до відродження та розвитку національних бойових мистецтв. У країні виникло безліч шкіл і стилів єдиноборств. У 1954 році голова школи Мудуккван Хван Ки запропонував об'єднати всі корейські стилі школи під протекторатом однієї федерації - Корейського союзу тансудо. Генерал Чхонг Конг-хі предлажіл ще більш радикальне рішення: злиття стилів і шкіл, і створення на їх основі єдиного стилю.

У квітні 1955 року на об'єднаному зборах шкіл Одоккван, Сонмукван, Чандокван було прийнято рішення про створення єдиного стилю - тхеквондо. У 1962 році у вересні була створена Корейська федерація тхеквондо. А в наступному році майстри тхеквондо продемонстрували свою майстерність у штаб-квартирі ООН. У 1966 генерал створює Міжнародну федерацію тхеквондо (ITF). Через рік за політичними мотивами Чхонг Конг-хі залишає Корею і штаб - квартира федерації переїжджає у Торонто (Канада). Майстри тхеквондо, що залишилися на батьківщині за підтримки держави заснували в Сеулі Всесвітньої федерації тхеквондо (WTF), президентом якої був обраний Кім Ун Сун. Тхэквондо становиться обязательным для преподавания в школах.">Тхеквондо ставати обов'язковим для викладання в школах.

 


Президент ITF звернувся за допомогою в розвитку до уряду Північної Кореї, яке покладало великі надії на новий вид спорту. Із за проблем з розподілом коштів федерація розкололася і з'явилася ще одна організація - Глобальна федерація тхеквондо, на чолі з Пак Дзюн Ті.

Представники федерації WTF поставили своїм головним завданням включанія тхеквондо в олімпійські види спорту. І з 2000 року тхеквондо стало офіційним олімпійським видом спорту.


Переезд из квартиры или офиса на новое место всегда требует большого количества времени и сил. Профессиональные грузчики и сборщики мебели всегда помогут в этом непростом деле. 
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео