Останні новини:
Вівторок, 07 грудня 2021
Банер

Про стиль Паак Єсан
П'ятниця, 17 грудня 2010, 14:40   
Тайландський бокс - Паак Есан

Паак Есан Східний стиль Муай Тай Паак Єсан також відомий під назвою Муай Корат. Стиль названий на честь місця заснування, міста На Корат Рачасіма, який знаходиться в центрі Таіладну. Він став відомий ще з правління короля Рами IV. Однак достеменно невідомо, коли вивчався цей стиль, цілком можливо що набагато раніше. Проте, наскільки відомо історії, правитель міста На Корат Рачасіма, Фра Гемсамахан був головним носієм стилю Муай Корат. Саме він навчив стилю Денга Тайпрасерта, що став першим бійцем, який продемонстрував Муай Корат королю Таїланду і виграв королівський турнір. Ще одним учнем Фра Гемсамахана був Кру Буа Ватим, який згодом став військовим і навчав курсантів в армії Таїланду. Це був воістину великий майстер стилю Муай Корат.

Щодо техніки Муай Корат, то вона абсолютно відрізняється від інших стилів. Бойова стійка більш висока і компактна. Руки розташовані один навпроти одного. Передня нога випрямлена, коліно закрито. Задня нога трохи натягнута, в готовності завдати удару або змінити положення по відношенню до супротивника, п'ята не торкається землі. Відповідно центр ваги припадає на передню ногу. Корпус повинен бути трохи нахилений вперед. Удари ногами проводяться по дузі, згинаючись, щоб дістати до шиї або голови суперника. Не тільки в цьому стилі, а й взагалі в Муай Тай, перевага віддається роботі на атаку, а не на захист і блок.

У стародавні часи учні стилю дотримувалися правил буддистського вчення Сін Хаа. Медитація була невід'ємною частиною тренувального процесу. І всі слідували одного правила: ніколи не боротися з іншими бійцями свого стилю, Муай Корат.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео