Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Історія Муай Боран
Четвер, 16 грудня 2010, 16:58   
Тайландський бокс - Муай Боран

Муай Боран Муай Тай Боран (саме слово «боран» означає древній) - бойове мистецтво, призначене для допомоги воїну вижити в бою після того, як він позбувся своєї зброї. Багато техніки цього єдиноборства на сучасних професійних змаганнях суворо заборонені через свою травмоопасність, тому як основна техніка була націлена на те, щоб швидко обеззброїти і вивести з ладу збройного супротивника, і для цього потрібно було наносити дуже потужні і руйнуючі удари. Це бойове мистецтво в основному відомо на батьківщині свого зародження, в Таїланді і практикується вузьким колом фахівців. Цей стиль Муай Тай був розроблений дуже давно, тисячі років тому, але першооснова його до цих пір залишається невідомою. Це давнє єдиноборство поєднує в собі велику кількість тактик ведення бою, узятих з інших стилів з різних областей Сіаму. Він включає в себе сильну ударну техніку, техніку захоплень і кидків, силових вправ, техніку впливу на больові точки і задушливі прийоми. Саме через таку кількість корисних бойових технік бійці, які майстерно володіли стилем, могли продовжити поєдинок під час війни без зброї і залишитися в живих.

Так як древні воїни Тайланда були будистами, значну частину тренувального процесу займала медитація і духовний церемоніальний ритуал, який вони називали «Рам». Цей ритуал, за їх віруваннями, означав вищу форму концентрації розуму.

На початку двадцятих років 20-го століття уряд Таїланду заборонив більшість технік Муай Боран. Ці обмеження були створені і введені в змагання з метою вберегти бійців від сильних травм під час поєдинків. Саме тоді почав зароджуватися чисто спортивний Муай Тай. Змагання проводилися у боксерських рукавичках і все більше були схожі на кікбоксинг. Поступово цей вид єдиноборства став національним видом спорту, і тоді всі інші давні стилі, які викладалися і вивчалися, були забуті. На сьогоднішній день залишилося кілька майстрів традиційного Муай Тай Боран, які до цих пір навчають і зберігають звичаї свого рідного стилю.


 

 
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео