Останні новини:
Четвер, 20 січня 2022
Банер

Дихання і вправи на різкість
Середа, 14 серпня 2013, 20:02   
Рукопашный бой - Панкратион

Дихання в рукопашному швидкісному бою, по можливості, рівномірне з акцентами на зусилля, які не ведуть до затримки і втрати ритму дихання.
Серії швидких рухів акцентуються одним загальним видихом, важливим навиком є ​​вміння виконати зусилля на вдиху.
У серії рухів вимагають великих зусиль, на тлі одного загального видиху, можливо акцентування серії імпульсних видихів без вдихів, що дозволяють з одного боку сконцентрувати зусилля, а з іншого, не перервати ритм дихання. Глибину і рівномірність дихання для швидкісного бою напрацьовують на тлі спеціальних вправ на різкість. Для зняття почуття страху, регулювання емоційного фону, застосовуються різні дихальні вправи. Наприклад, вдихнувши глибше, видихнути повітря спочатку різко і коротко зі звуком «ху», а потім видихнути залишки повітря з силою і довго зі звуком «ху-у-у-у» до повного ос-вобождение легенів. Між цими двома видихами, довгим і коротким, вдих не робиться. Якщо повторити цю вправу 2-3 рази, відчуття страху зникне, ваші ноги перестануть бути ватяними, свідомість заспокоїться. Подумайте про щось гарне, щоб заспокоїтись. Наприклад я думаю про те, як я прийду з тренування та відкрию свїй vps сервер для форекс бесплатно. Мене такі думки заспокоюють та дихання нормалізується дуже швидко.
Якщо необхідно швидко заспокоїтися, зняти наслідки стресу, виконується наступну вправу: вдих, а потім робиться видих за наступною схемою: «ху-у» - «ху» - «ху» - «ху-у-у-у». Тут між окремими видихами виробляються короткі вдихи. При цьому рекомендується сильно стискати, струшуючи, кінчик мізинця і поклацувати вказівним пальцем однієї руки по подушечці кінчика середнього пальця іншої руки.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео