Останні новини:
Четвер, 20 січня 2022
Банер

Книги з бойових мистецтв
Середа, 14 серпня 2013, 19:56   
Рукопашный бой - Панкратион

Незліченна безліч зв'язок і комбінацій, із застосуванням технік іншого типу і рівня, а також із застосуванням предметів, зброї різних типів та елементів місцевості, не стали предметом розмови з читачем на сторінках цієї книги.
Про все це планується розповісти на сторінках навчальних посібників описують інші комплекси, а також більш складні або допоміжні техніки, вивчення яких прерогатива наступних ступенів вдосконалення. Крім того окремі навчальні посібники будуть присвячені основним складовим рукопашного і вогневого бою: пересуванням, ударам, кидкам і виведення з рівноваги, звільнення від захоплень, прийомам володіння холодною і вогнепальною зброєю, захистах і багато чому іншому.
При створенні цих навчальних посібників ми будемо дотримуватися принципу від простого до складного. Наприклад посібники про форекс також пишуться від простого до складного. У навчальних посібниках 1-го ступеня будуть описані найбільш прості і вживані техніки, а більш складним технічним діям будуть присвячені навчальні посібники для наступних ступенів.
Так як на сторінках нашого навчального посібника ми майже не приділяємо уваги допоміжним атакуючим і захисним технікам, то їх слід вивчати паралельно; використовуючи книги нашої серії присвячені контактним і безконтактним контролю, техніці доглядів рухом, системи захисту від збройного і беззбройного нападника, системам допоміжних ударів і кидків, темами боротьби за зброю і перешкоду обеззброєння. Однак слід зауважити, що матеріали представлені в книзі, дозволяють рукопашника пройшов початкову підготовку, побудувати ефективну систему протидії супротивникові будь-якого стилю бою вашого рівня підготовки при сутичці з ним однією рукою.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео