Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Які переконання заважають вдосконаленню рукопашника
Середа, 14 серпня 2013, 19:41   
Рукопашный бой - Панкратион

1. Переконання, що стиль, школа чи напрямок, яким займається рукопашнік - найкращі.
Кожен стиль, школа, напрям військового мистецтва створювалося з різними цілями і в різні історичні епохи.
Так, наприклад, дзю-до було цілеспрямовано створено для виховання молоді і має яскраво виражений спортивний характер. У нього були включені лише прийоми, виконання яких не тягло за собою важких травм. Багато східні стилі несуть відбиток середньовіччя, і те, що було застосовано тоді, не завжди годиться для сучасних умов і т.д. Звідси виникає дисгармонія більшості стилів і шкіл військового мистецтва. Обмежуючи себе рамками одного напрямку, рукопашнік - прикладник, позбавляє себе можливості вдосконалення і розвитку в найбільш оптимальному напрямку.
2. Переконання, що на одному типі прийомів можна створити гармонійну систему бою.
Рукопашнік - прикладник повинен володіти найширшим спектром типів технічних дій, що дозволить йому виходити переможцем з самих різних ситуацій обумовлених місцевістю, озброєнням, умовами бою, підготовкою противника.
Борець вільного стилю в одязі (самбо, дзюдо, джиу-джітцу) має більше шансів на перемогу в сутичці з представником єдиноборства в якому акцент зроблений на застосуванні ударів.
У зіткненні з 2-ма і більше противниками, більш впевнено буде себе почувати боєць добре володіє ударними техніками. І той і інший будуть беззахисні в бою з застосуванням ножа, якщо не володіють спеціальними техніками роботи з холодною зброєю.
Боєць-універсал непереможний на суші, може легко програти в бою під водою ... 3. Переконання, що спортивне єдиноборство або класичний національний стиль бою можуть служити основою для прикладної спеціальної підготовки бійця-рукопашника. Переважна більшість спортивних єдиноборств і національних стилів прищеплюють своїм послідовникам ряд шкідливих навичок і звичок, що тягне за собою важкі наслідки в реальній бойовій ситуації.
Невміння захищати очі, пах, колінні суглоби, пальці або навпаки, бажання провести небудь прийом, наприклад, «болячку» в положенні лежачи, в цілому ряді ситуацій веде до негайного поразки.
Незнання цих навичок може привести до поганих наслідків. Наприклад незнання курс доллара на форекс може привести до програшу великої сумми грошей.

Тільки усвідомлений синтез технічних дій з різних єдиноборств, а також цілеспрямовані добір і розробка дозволять інструкторові поєднати оптимальним чином інструмент дії і бойову задачу.
4. Переконання, що відсутність техніки можна замінити силовою підготовкою.
5. Переконання, що військове мистецтво якийсь раси чи нації, не може бути освоєно представниками інших рас чи націй, наприклад, в силу ментальних або фізичних відмінностей.
7. Переконання, що військове мистецтво можна освоїти лише почавши займатися з раннього дитинства.
8. Переконання, що твій можливий супротивник буде застосовувати тільки примітивні техніки бою, або будь-які техніки характерні для мешканців даного регіону, або соціального прошарку. Нерозумно через це переконання не готувати себе до різноманітних ситуацій із застосуванням несподіваних і нестандартних технік.
9. Переконання, що видовищний, або ускладнений технічно прийом, може бути ефективніший простий, але надійної техніки.
Захоплення стрибками, перекидами, складними кидками і химерними позиціями, в переважній більшості випадків веде до поразки шанувальника надмірно хитромудрих технік. Будь-який прийом або технічна дія має бути застосована вчасно, у відповідній ситуації і виконано правильно, з належною силою і швидкістю. Якщо ключем до розв'язки якої ситуації може послужити добре напрацьований стрибок або перекид, його звичайно ж слід застосувати, проте ніколи не намагайтеся зробити складний прийом заради самого прийому, в невідповідний для цього момент.
10. Переконання, що потрібно напрацювати до «автоматизму»-яке технічна дія, після чого приступати до вивчення наступного. Паралельне вдосконалення різноманітних технік дозволяє бійцеві - рукопашника набагато швидше придбати координаційну базу, а значить і напрацювати не тільки саму форму дії або прийому, а й придбати навик його прімененія.11. Переконання, що «прийомчик» може замінити систему. Надія на універсальне технічна дія ілюзорна, занадто великий спектр ситуацій реального бою.
Перерахування переконань подібного роду можна продовжувати і продовжувати, але наведеного тут достатньо, щоб переосмисливши свої погляди на проблеми рукопашного бою звільнитися від нікчемного вантажу переконань-пасток.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео