Останні новини:
Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Тактика та техніка Хапкідо
Вівторок, 15 лютого 2011, 16:43   
Рукопашный бой - Хапкідо

Тактика Хапкідо це активна самозахист із застосуванням удущающіх і больових, ударами і впливом по крапках. У хапкідо вивчаються методи поєдинку на ближній, середній і далекій дистанціях проти одного або декількох супротивників.

Больові захоплення. Хапкідо включать широкий арсенал больових захоплень: на суглоби, м'язи, зв'язки, сухожилля, шкіру і задушення. Захвати застосовуються в поєднанні з кидками, вивкдкніямі з рівноваги, ударами.

Кидки і падіння. Больові кидки - виведення з рівноваги відбувається за рахунок заподіюється болю. Кидки в яких використовується сила атаки - інерційні кидки, силові кидки - за рахунок ривків, підйому, тяги і скручування. Велика увага приділяється самостраховці при кидках.

Удари ногами. На короткої та середньої дистанції використовуються удари п'ятою і ребром стопи по нижньому рівню, на дальній удари в стрибку і комбінації ударів.

Удари і захисні дії руками. У ударах руками велику роль дається відкритої долоні, щоб була можливість захоплення, але використовуються і вивчаються всі види ударів і блоків.

Збройові техніки. У хапкідо вивчають техніку роботи з традиційною зброєю: палиця, пояс, ніж і меч, а також техніка метання предметів.

Ссылка
HTML
Оценка: 0.0 (0 Оценок)
Просмотр видео
Категория: Лучшие из лучших
Hapki Power. Esto es Hapkido!!!
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео