Останні новини:
Середа, 16 червня 2021
Банер

Особливості школи Уечі-рю
Вівторок, 21 грудня 2010, 15:57   
Карате - Уечі-рю

Уэчи-рю Двобої в цій школі проходять за принципом фул контакт, удари дозволено робити по всьому тілу. Спортивний поєдинок повинен проходити як реальний бій. Також дозволені різні захвати, підсічки і підніжки, больові прийоми. Падаючи на землю, боєць зобов'язаний продовжувати бій, на відміну від більшості шкіл.

Важливим аспектом тренувань є система «коти-кітае» - набивання гомілок, стегон і передпліч, що дозволяє ефектно блокувати удари супротивника. Система дає перевагу в поєдинках з іншими школами карате. Вона відпрацьовується разом з партнером в основній стійці. Спочатку набиваються передпліччя, де бійці максимально напружують м'язи в моменти удару, удари наносяться кулаками і ступнями.

У школі Уечі-рю застосовуються 8 ката. Всі вони відпрацьовуються поступово, до досягнення досконалості. Адепти школи повинні виконувати ката без єдиної помилки, а майстри та наставники призводять історичні приклади для обгрунтування їх точного вивчення. Також у школі велику роль грає відпрацювання «таме-сі-варі» - вправи по розколювання різних твердих предметів. Це потрібно для того, щоб удари були максимально сильними і жорсткими.


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео