Останні новини:
Четвер, 20 січня 2022
Банер

Про стиль Дзесинмон
Середа, 02 березня 2011, 13:17   
Карате - Дзесінмон

дзесинмон каратэ Дзесинмон карате - японське бойове мистецтво, офіційно зареєстрована в 1969 році. Засновник стилю - ізвестинй майстер бойових мистецтв Ікеда Хошу, 9 Дан, носій титулу «сошіхан» (Верховний Наставник). Сучасна назва школи Дзесинмон Шорін-рю, означає, що вона належить до одного з основних напрямків окинавського карате Серін-рю. У наші дні школа Дзесинмон широко відома не тільки в Японії, але й далеко за її межами, а також дуже добре на пострадянському просторі. Школа складається з трьох частин: безпосередньо техніки карате, техніки кобудо (володіння зброєю) та сейтай (енергетичні та ментальні комплекси). Що стосується техніки кобудо, то вона практикується і в багатьох інших школах, тільки як другорядна, що є своєрідним доповненням до техніки карате. А ось у школі Дзесинмон вона міцно інтегрована в техніку карате і є її невід'ємною частиною.

Поєднуючи в собі гнучку і збалансовану структуру, стиль популярний як серед молоді, так і серед тих, у кого вже недостатньо фізичних сил, ні бажання для спортивних досягнень. Крім інших відмінностей від решти шкіл карате, у школі існує власна система кваліфікацій в розділі чорних поясів, відповідно до якої прісваівабтся тільки п'ять основних Данов і п'ять проміжних.

У цілому, стиль Дзесинмон відрізняється високою швидкістю роботи і прикладної техніки з ефективним співвідношенням витрати зусиль і результату. Така техніка досягається не тільки завдяки фізичним зусиллям, а й розвитку енергетики в процесі тренувань.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео