Останні новини:
Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Годзю-рю в Америці та Японії
Вівторок, 09 листопада 2010, 11:19   
Карате - Годзю-рю

Япония Крім Окінавського стилю Годзю-рю, існує також відома японська галузь цього стилю, засновником якої був Ямагучі Гоген (1909-1989). З самого дитинства він займався кен-дзюцу в школі Кірін Тосіакі. З 1922 він займався окинавськім карате під керівництвом майстра Марута. Після зустрічі з Міяги Чодзюном, Ямагучі став одним з головних його послідовників, повністю присвятивши себе Годзю-рю. До 1932 року, маючи за плечима 10-річний стаж занять карате, він швидко освоїв стиль Годзю-рю. Протягом періоду з 1935 по 1937 Ямагучі жив на Окінаві, осягаючи суть, психологічні і моральні аспекти карате. З 1938 по 1945 роки життя Ямачугі до цих пір невідомі. Одні кажуть, що він виконував таємні завдання якихось спецслужб. Інші - що він перебував у руках радянської контррозвідки. Повернувшись до Японії в 1947 році, Ямачугі зайнявся створенням філій створеної ним Асоціації карате Годзю-рю по всій країні. Навіть після створення власного стилю, він назавжди зберіг глибоку повагу до окинавському карате. Після себе Ямагучі Гоген залишив найбільшу організацію, якою керують його три сини і дві дочки. А одним з найзнаменитіших його учнів став творець стилю Кікусінкай, Ояма Масутацу.

Америка Що ж стосується американського стилю Годзю-рю - він зобов'язаний своїм розвитком особистості Пітера Урбана. Він займався Серіндзі-рю у Річарда Кіма та Кекусін-рю у Ояма Масутацу, потім продовжив навчання у Ямагучі Гогена. У 1959 Урбан відкриває власну школу в Нью-Джерсі, а пізніше переїздить до Нью-Йорку і відкриває асоціацію Годзю-кай. У нього було багато талановитих учнів, серед яких можна відзначити знаменитого турнірного бійця Рона Ван Кліфа. В даний час П. Урбан очолює Всеамериканську асоціацію доблесних бойових мистецтв.

 


В америке, в прочем, как и во всем мире набирают популярности мобильные платформы Android и Apple iOS. Существуют миллионы приложений, игр и прочих интересных программ. Чтобы не запутаться во всем многообразии приложений - предварительно необходимо читать обзоры игры на Андроид Nan Attack.

 
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео