Останні новини:
Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Техніка Фудокан
Середа, 01 грудня 2010, 15:03   
Карате - Фудокан

Техніка Фудокан включає елементи таких традиційних стилів карате як Сетокан, Годзю рю, Сіто Рю. Ката стилю розбита по групах: Мейке (3 ката), Тайдзі (3 ката), Теккі (3 ката), Сантін, Канку та інші. Деякі ката стилю Йорга створив на основі ката вищеперерахованих стилів, з'єднавши їх елементи. Це ката Хейан-ой-Кумі: з'єднання всієї техніки і принципів ката комплексу Хейан і включає в себе всю основну техніку. А також ката Канка-ой-Комі як симбіоз техніки всіх вищих ката.
Техніка Фудокан також відрізняється тим, що Йорга маючи великі знання з медицини та фізіології змінив методику викладання, що б зміцнити здоров'я і одночасно навчав техніку нанесення ударів і блоків.
Правила змагань Фудокан: дозволено дозований контакт в голову і повний у корпус, кидки і добивання, технічні дії повинні соответсвовать принципом одним ударом наповал.

Фудокан як стиль представляє собою комплексну навчально-виховну ситему, метою якої є формування повноцінної розвиненої людини. У ході занять учень набуває широкий спектр знань, збільшується сила, укріплюється здоров'я, поліпшується психологічна стійкість. Людина вчиться ставити перед собою мету і досягати її.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео