Останні новини:
Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Про стиль Фудокан
Середа, 01 грудня 2010, 14:55   
Карате - Фудокан

Фудокан - Це сучасний стиль карате, що еволюціонував на основі традіційного шотокан карате. Він був створении югославським майстром Іллею Йоргом в 1980 році. Йорга почав займатися карате з двадцяти років, спочатку у санчея Муракамі Тецуо коли йому було сім років, а потім у Касе Тайдзі. Чорний пояс отримав у 1967 році. Ілля Йорга 15ти кратний Чемпіон Югославії і трьох кратний Чемпіон Європи з ката і куміте, також він зайняв третє місце в куміте та ката на Змаганнях в Токіо, за правилами WUKO.

Свій стиль він створив тому, що був не задоволений сітуацією в сучасному карате, умовністю безконтактних поєдінків і політикою великих міжнародніх організацій. Сенсей Ілля Йорга завжди підкреслює, що стиль фудокан - це традиційне карате з його традиційними класичними принципами, де ката, кіхон і куміте взаємопов'язані і обов'язкові - це як  би повернення до старого карате стародавніх майстрів. Перемога в поєдинках повинна відповідати старовинному принципу "іккен хікацу" - одним ударом наповал.

Стільова федерація Фудокан WTFSKF входить до складу Міжнародної Федерації традиційного карате-до під керівництвом Нішіяма Хідетека.


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео