Останні новини:
Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Особливості техніки Досінкан
Середа, 01 грудня 2010, 13:35   
Карате - Досікан

ката Учнівський цикл в цьому стилі становить 10 етапів, з 10 по перший «кю». Кольори поясів відповідають цим рівням: 10, 9, 8, 7 кю - білий пояс, 6 кю - жовтий пояс, 5 - помаранчевий, 4 - зелений, 3-й кю - синій пояс, 2-й кю - світло-коричневий, і нарешті перший кю - темно-коричневий пояс. Чорний пояс отримують при присвоєнні 1-го дану.

Основу програми, як і в більшості шкіл карате, є ката - комплекси вправ. Вони поєднують у собі дихальну практику, медитацію, загартування тіла. Значна увага також приділяється роботі зі зброєю - самурайським мечам, нунтяку, бойовим жердинах, катання і іншим.

Щодо техніки стилю - в ньому можна побачити 15 стійок, з яких 3 стійки очікування, 10 бойових стійок і 2 стійкі готовності, 12 блоків руками, і 6 блоків ногами. Велика увага приділяється захоплень. Основними захопленнями є захоплення голови ззаду і спереду, захоплення рук і ніг. Для того, щоб правильно провести захоплення, слід спочатку надійно вразити супротивника. Існує таке поняття, як «тверда підготовка». Вона значно допомагає зміцнювати м'язи, тим самим знижується сприйнятливість до болю, руки, ноги і корпус менше схильні до травм.

Не менш важливим аспектом у тренуваннях є практика психофізичної концентрації - вміння використовувати енергетичні ресурси організму. Потрібно відчувати кожен удар супротивника, запобігаючи його або блокуючи. Практика цієї концентрації включає в себе дотримання дієти, медитацію, дихальні і енергетичні вправи, точковий самомасаж. Всі перераховані аспекти і складаються воєдино в ката і кожна з них є складовою психофізичного досконалості. Цим і займається школа Досінкан.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео