Останні новини:
Неділя, 17 жовтня 2021
Банер

Особливості дзюдо
Четвер, 16 грудня 2010, 16:49   
Борьба - Дзюдо

Дзюдо (у перекладі з японського "м'який шлях"). - Це бойове мистецтво і вид боротьби з Японії, створений наприкінці дев'ятнадцятого століття майстром Дзігаро Кано, який сформулював основні технічні принципи і правила дзюдо.

На відміну від ударних стилів єдиноборств, таких як бокс, карате, тайський бокс у дзюдо за основу взято кидки, больові прийоми, задушення і утримання як в стійці, так і в партері. Удари і найбільш травмонебезпечні прийоми вивчаються виключно в ката.Дзюдо відрізняється від інших видів боротьби, такими як вільна і класична, меншим застосуванням фізичної сили і великою різноманітністю дозволених технічних дій.

Основними принципами дзюдо є якнайкраще використання тіла і духу, а також взаємодопомога для досягнення успіху.
Перед людьми, що займаються дзюдо стоять цілі фізичного саморозвитку, самооборони, підготовки до рукопашного бою. Ці цілі вимагають наполегливості, дисципліни, самоконтролю. В даний час дзюдо існує у двох напрямках: це традиційне дзюдо та спортивна боротьба дзюдо, яка є Олімпійським і міжнародним видом спорту. У спортивному дзюдо, що розвивається під егідою Міжнародної федерації дзюдо, робиться більший акцент на змагання. А в традиційному на самообороні і філософії. Ці відмінності вплинули на правила змагань і дозволені прийоми.

Техніка та прийоми дзюдо були взяті за основу в багатьох сучасних єдиноборствах, таких як: бразильське джиу-джицу і самбо, каваісі рю дзюдзюцу. Дзюдо займалися Міцуе Маеда-родоначальник бразильського джиу-джицу, Морріхей Уесиба-творець айкидо, творець самбо Ощепков і засновник стилю Йосінкан Годзо Сиода.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео