Останні новини:
Вівторок, 07 грудня 2021
Банер

Історія Томікі Айкідо
Середа, 15 грудня 2010, 16:43   
Айкідо - Томики Айкидо

Кэндзи Томики Творець власного стилю, Кендзі Томікі, народився 15 березня 1900 року в місті Какунодате (Японія) в сім'ї землевласників. У 6 років батьки віддають його навчатися японському фехтуванню. Він вивчав не тільки кендо, але і техніку з бокеном. Швидко досягнувши успіхів, тренера порекомендували йому паралельно займатися дзюдо. Він почав серйозно займатися дзюдо з 10 років в університеті Васеда, де його наставником був відомий Дзігоро Кано.

У 1926 році він стає одним з перших учнів Моріхея Уесіби. А вже через два роки отримує п'ятий дан з дзюдо Кодокан. У цьому ж році він відкриває першу школу айкідо. А в 1935 разом зі своїм помічником Хідео Оба, який також навчався у Моріхея Уесіби, відкриває другу школу в Какунодате. Через три роки його запрошують відкрити зал у Кенкоко університеті, де йому знову допоміг Хідео Оба.

У 1940 році Томікі отримав 8-й дан з Айкідо. У цьому ж році він разом з Хідео Оба  відправляється в Китай, де проводить показові виступи та навчає фехтування та проведення поєдинків з декількома супротивниками, технікам айкідо та дзюдо. Коли він повернувся до Японії, він продовжив розвивати та вдосконалювати дзюдо і айкідо не тільки на батьківщині, але і на міжнародному рівні. При університеті Васеда, в 1958 році він створює клуб айкідо, де навчає іноземців.

На початку 60-х він розробляє окремі техніки та методики змагальних тренувань, Тошу Рандорі-хо, які згодом викладає на додаток до ката. Пізніше він створює сучасний метод Танто Рандорі-хо, де розробляються технікі роботи беззбройного проти озброєного ножем.

У 1964 році Томікі отримує 8-й Дан з дзюдо. А до часу смерті Томікі в 1979 році він був володарем 8-го Дана Айкідо і 8-го Дана Дзюдо, а його мистецтво практикувалося практично у всіх клубах та коледжах Японії і стрімко розвивалося в США і Європі.


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео