Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Особливості техніки Йосінкан
Вівторок, 28 грудня 2010, 12:17   
Айкідо - Ёсинкан

Ёсинкан айкидо Йосінкан Айкідо по праву вважається одним із самих популярних стилів в багатьох країнах, будучи напевно найефективнішою системою масової підготовки. Коли сенсея Годзо Сіоду запросили навчати солдатів і офіцерів в армії, перед ним стояло дуже непросте завдання: розробити таку бойову систему, щоб в найкоротші терміни і в той же час якісно навчити бойовому мистецтву.

Тренувальний процес у школі Йосінкан полягає у виконанні певних рухів під чіткі вказівки майстра. Це здійснюється наступним чином: після виконання певного руху, учні зупиняються у проміжній позі, очікуючи подальших вказівок. У результаті такої методики, напрацьовується чіткість і ритмічність дій, стійкість стійок і найголовніше - координація рухів. Але, як і в кожній системі, тут є свої недоліки. У учнів з'являється звичка розривати природний рух в процесі виконання прийомів і технік. Але це відбувається лише на початкових етапах тренувань, майстри більш високого рівня здатні до більш швидких і злитих рухам. У Йосінкан айкідо акцент робиться більше на силовий підхід, а ось принцип приєднання до атаки розвинений трохи гірше, ніж в інших школах. Це може здатися дивним, адже в стилі розроблена досить чітка система приєднань до рухів супротивника.

Технікам роботи із зброєю в Йосінкан айкідо, таким як дзе і бокен, на початкових етапах приділяється небагато. Однак з часом це компенсується.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео