Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Історія Йосінкан
Вівторок, 28 грудня 2010, 11:22   
Айкідо - Ёсинкан

Годзо Сиода Як відомо, у засновника айкідо, О-сенсея Моріхея Уесіби була велика кількість учнів, які навчалися у нього в різний час. І на протязі часу у нього змінювалося уявлення про його мистецтво, відповідно змінювався і акцент викладання. Тому у кожного з його учнів були індивідуальні уявлення про айкідо. Одним з його найкращих учнів був Годзо Сіода, творець школи Йосінкан Айкідо.

Народився він 9 вересня 1915 в Токіо, в сім'ї лікаря. Його батько цікавився Дзюдо, тому не дивно, що Годзо Сіода з ранніх років почав цікавитися бойовими мистецтвами. Крім вивчення дзюдо в школі у батька, яка називалася Йосінкан, він також виявляв інтерес до Кендо. Але більш досягнувши успіху в дзюдо, він вирішив перевірити свої навички в школі Моріхея Уесіби, який в той момент викладав Дайто-рю Айкі-дзюцу. Побачивши і усвідомивши, що техніка дзюдо була абсолютно неефективною в порівнянні з технікою Айкі-дзюцу, він відразу вирішує вступити до школи Уесіби, який, треба зазначити, був у той час на вершині своїх можливостей. Протягом восьми років він був прямим учнем О-сенсея.

У квітні 1941 року Сіода, після закінчення університету, був направлений до Китаю для участі у військових діях. Через п'ять років, коли закінчилася війна, він повернувся до Японії і продовжив займатися у Моріхея Уесіби. Незабаром він відкриває власний напрямок айкідо, який називає Йосінкан, на честь додзе свого батька. Його школа завжди відрізнялася хорошою підготовкою своїх представників, ефективністю техніки і витривалістю. Вона користувалася великою популярністю в армії і поліції. У 1954 році на демонстрації Японських військових мистецтв Сіода був удостоєний нагороди за «Визначну демонстрацію», після чого він вирішив відкрити свій Йосінкан додзьо.

Весь час вдосконалюючи техніку свого стилю, він згодом поділив техніку на ряд положень, в яких акцент робиться на правильне положення всіх частин тіла і кута атаки, при якому легше контролювати супротивника. Однією з головних особливостей Йосінкан є навчання правильної стійки, без якої досить важко виконати якусь техніку.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео