Останні новини:
Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Історія Айкікай Айкідо
Понеділок, 27 грудня 2010, 12:35   
Айкідо - Айкикай

Щоб у Вас все вдавалося в цьому житті, як у справжніх переможців, то вам потрібен - гороскоп на сьогодні. Багато профісійних спортменів формують свій графік тренувань і розклад боїв згідно персонального гороскопу.

айкидоЦе основний стиль айкідо, який зараз очолює онук засновника айкідо - Морітеру Уесіба, який змінів на цій посаді свого батька Кісемару Уесібу.

Айкікай об'єднує безліч майстрів з індивідуальними підходами до методики викладання та формами практики айкідо. У головному залі айкідо - Хомбу додзьо можна побачіті масу своєрідніх варіантів технікі.

У 1932 р. створюється Асоціація розвитку Будо (Японія), а президентом стає Моріхей Уесіба.

У 1940 р. відбувається реорганізація "Кобукан додзе" в товариство Кобукан. Вперше назва Айкікай виникла в 1945 році у зв'язку із забороною на всі види будо в Японії.

У 1948 році Айкікай отрімує визнання як єдина офіційного державна організація, що займається розвитком айкідо Японії.

А в 1976 році була створена Всеяпонська Асоціація Айкідо, учереждена Міжнародна федерація Айкідо, президентом якої є Кісемару Уесіба (Другий Досю), а Генеральним секретарем пан Сомемія, тоді 6 дан айкідо.

У 1999 р.. після смерті Другого Досю Морітеру Уесіба стає його наступніком в якості Третього Досю.

Товариство Айкікай видає дипломи та координує видачу дипломів іншімі організаціямі. Дипломи рівня юданша (чорного пояса) видаються за підпісом та печаткою Досю.


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео