Останні новини:
Неділя, 17 жовтня 2021
Банер

Про портал Світ Бойових мистецтв BudoWorld
Понеділок, 06 грудня 2010, 15:58   
Новини - Новини порталу Budoworld

BudoWorld Світ бойових мистецтв - такий захоплюючий і звабливий. І кожне єдиноборство по своєму цікаве, у кожного є своя історія, свої особливі традиції, складені десятиліттями, а може й сторіччями, і змінені поколіннями. Наш портал допоможе «розкрити завісу» про світі бойових мистецтв. Ми робимо акцент на повноті матеріалів, якості і доступності. Спершу хотілося б розділити всіх наших користувачів на три «касти»: перша - аматори та професіонали, які займаються єдиноборствами, друга - майстри і тренера, і третя - люди, які просто захоплюються бойовими мистецтвами. Ми намагаємося, щоб всі могли знайти на нашому сайті те, що їм цікаво.

Перше, про що хотілося б відзначити - розділ Блоги . Ви можете розвивати і покращувати наш Портал шляхом написання власних блогів - історії з особистого досвіду занять єдиноборствами, техніки та методики тренувань, оповідання та обговорення заходів, в загальному та інформація, яка в якійсь мірі може допомогти іншим користувачам сайту. Після написання блогу користувачем, він буде розміщений у відповідному розділі.

Новинний розділ Порталу щодня поповнюється новою інформацією про бойові мистецтва світу. Ви також можете брати участь у поповненні новин сайту, цей процес відбувається аналогічно зі створенням блогів.

У розділі Стилі Ви можете знайти потрібну інформацію про більшість видів єдиноборств, у кожному з яких описується докладна історія, особливості та техніка стилю. Цей розділ особливо підходить для тих, перед ким стоїть питання - яким видом єдиноборств зайнятися.

Тим, кому цікаво дізнатися докладну інформацію про видатних особистостей єдиноборств - засновників шкіл , легендах боксу , карате та інших стилів, кіно-зірок - все це ви можете знайти в розділі Особистості.

У розділі Зброя розглядаються різні види холодної і вогнепальної зброї, а також підручних засобів і ставлення з нею.

Також на сайті є розділи Фото і Відео. У першому - фото-звіти заходів, фото майстрів і  тих, хто займається, світові знаменитості, фан-арт і багато іншого. У другому розділі - різноманітне відео, розділене на категорії стилів, тренування, відпрацювання ката, спаринги, кращі бої, інтерв'ю знаменитостей та інше.

У розділі Події - календарі щотижневих , щомісячних та річних подій бойових мистецтв, завдяки яким Ви завжди будете в курсі того, що буде відбуватися найближчим часом.

І нарешті на наших Форумах ви можете поділитися і обговорити практично будь-яку інформацію, попередньо ознайомившись з правилами Форуму.

Команда BudoWorld обіцяє зробити для Вас подорож по світу єдиноборств захоплюючим і цікавим. Ми завжди раді новим людям, які поділяють наші захоплення і любов до бойових мистецтв. Адже люди, які люблять бойові мистецтва - це одна велика сім'я, і нехай з кожним днем нас стає все більше, ми всім раді!

BudoWorld Team


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео