Останні новини:
Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Мінору Мочідзукі
Вівторок, 14 грудня 2010, 16:52   
Особи - Засновники школ

Минору Мочидзуки Це скоріше широко поширений тип тренування, ніж окреме бойове мистецтво. Щоб отримати чорний пояс в Йосейкан (Yoseikan) необхідно вивчити, принаймні, три значущих мистецтва і мати робочі знання про багато інших техніках. Такий підхід сформулював, виходячи з особистого досвіду, майстер Мінору Мочідзукі - вчи деші Моріхея Уесіби з 1930 року, майстер карате, дзюдо, кендо, йайдо і айкидо.

Мінору Мочідзукі народився 11 квітня 1907 року. У віці 5 років він почав вивчати дзюдо і кендо і вже в 1926 році отримав чорний пояс з дзюдо. Тренування Мінору Мочідзукі були дуже напруженими, він брав участь у різних спеціальних зимових та літніх тренувальних сесіях. Засновник дзюдо Дзігоро Кано, бажаючи зберегти традиційні військові мистецтва, доручив Мочідзукі вивчити різні дисципліни будзюцу. Він став вивчати айкидзюцу під керівництвом Моріхея Уесіби, Каторі Синто рю у майстри Хаяші, кендо у майстра Накаята і Синдо Мусо-рю дзю-дзюцу у майстра Шімізу.

У 1931 році майстер Мочідзукі заснував свій додзе - Йосейкан, де почав навчати своїх студентів тому, чим опанував сам.

У 1935 році він досяг рівня п'ятого дана в дзюдо. У 1940 році майстер стає префектом Sei-Sui-ga в Китаї, починає вивчати китайські бойові мистецтва і водночас сприяє розвитку японських бойових мистецтв в північному Китаї. У 1945 році він отримує другий дан дзюдо.

У 1950 році відроджує Йосейкан додзе. У цей же час до нього на навчання прибули два іноземця. У 1952 році вони повернулися до Франції і заснували Французьку Федерацію Карате, а в 1954 році син майстра Хіро Мочідзукі прибув до Франції, щоб навчати Йосейкан-рю карате і іншим бойовим мистецтвам.

Протягом п'ятдесятих - сімдесятих років Мінору Мочідзукі продовжує вивчати військові мистецтва і отримує 5 дан з кендо та дзедо (техніка роботи з палицею середньої довжини) в 1956 р., 7 дан дзюдо в 1959 році, 8 дан дзюдо в 1977 році і 10 дано айкідо в 1979 році.


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео