Останні новини:
Вівторок, 07 грудня 2021
Банер

Масутацу Ояма
П'ятниця, 19 листопада 2010, 16:19   
Особи - Засновники школ

Ояма Народився великий майстер карате 27 липня 1923 в Кореї. У 15 років він закінчив середню школу в Сеулі, і виїхав до Японії, де вступив до токійський університет в 1941 році. Там же він почав вивчати карате у вчителя Фунакоси Йосітакі і отримав 2 дан. Через два роки він перериває навчання і йде в армію, де також займається карате, тільки вже Годзю-рю. У 1945 у нього вже 4 дан. У 1947 році він, перемігши на великому турнірі з карате, повністю присвячує себе карате. Потім протягом двох років він усамітнюється в горах, починаючи осягати духовні цінності.

У 1949 році Ояма активно займається популяризацією карате, організовуючи дрібні турніри та змагання, а також демонстраційні бої з биками. Він провів 52 таких бою, і вбив трьох биків ударами руками. Ояма став широко відомий по всій Японії. З 1952 року Ояма, бажаючи розрекламувати свою концепцію нової школи карате, робить міжнародне турне і виробляє справжній шок на Заході. Він перетворював свої виступи на справжні розважальні шоу, ламаючи товсті дошки і камені, трощачи черепицю і виламуючи роги биків.

У 1954 році Масутацу Ояма відкриває перше додзе. І відразу в нього з'являється величезна кількість послідовників, яких приваблює як особистість майстра, так і революційний підхід до карате. Ті учні, що прийшли до нього в цей час, і склали елітну касту Киокусинкай, ставши згодом відомими майстрами і саме з тих пір цей стиль стає одним з найвідоміших і найбільших стилів. У 1956 році Ояма отримує серйозну травму коліна, після якої у нього вже не було серйозних боїв. У 1963 він починає будівництво нової штаб-квартири своєї школи, яка називатиметься Кіокушин КАЙКАН. Починаючи з 1969 року після першого відкритого всеяпонського турніру з карате-до, починається спортивний розвиток Кіокушин, а в подальшому чемпіонати з цього стилю почали проходити кожен рік. До самих останніх днів Ояма показував себе як справжній майстер Будо, який ніколи не здається. Помер він у 1994 році.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео