Останні новини:
Середа, 16 червня 2021
Банер

Йон Блюмінг
Понеділок, 22 листопада 2010, 17:24   
Особи - Спілка карате

БлюмінгЛегенда в світі бойових мистецтв, голландець Йон Блюмінг, народився в Амстердамі 6 лютого 1933. Його дитинство проходило в злиднях, тому що припало на військові роки. Взимку 1944 року Йону з сестрою довелося важко, тому що зима видалася холодною, термобелье Киев ще не вигадав, до того ж доводилося самим забезпечувати собі прожиток. У 1949, коли йому було 16, Йон став моряком, а через рік добровільно відправився на війну з Кореєю. На війні був тричі поранений і представлено до нагород за хоробрість. Саме в Азії Блюмінг зрозумів, що є сенсом його життя - бойові мистецтва. Спершу він займався дзюдо, і свій перший чорний пояс отримав в 1954 році. Осягав Блюмінг всі таїнства і секрети цього єдиноборства разом з Олімпійськими чемпіонами Вільямом Руською та Крісом Долманом. І через 2 роки він вже отримав 2 Дан. У 1957 році в Токіо Хірано, майстер Дзюдо Кодокан, вручив йому 3-й Дан. У 1959 році Блюмінг вирушає до Японії, де, завдяки сприянню Донна Дрегера, удостоївся тренуватися з кращими дзюдока Японії в Додзьо Кенсюсей.

Потім Йон Блюмінг почав займатися карате, і саме в цій дисципліні він досяг найбільших висот. Так вийшло, що Блюмінг перші кроки в карате почав у головному відділенні Кекусін у майстра Масутацу Оями. І в 1961 році він отримує 2-й Дан. І незабаром світ карате дізнається про великого голландця. Він був, залишається і назавжди буде кращим іноземним учнем Масутацу Оями. У 1962 році Блюмінг повертається додому до Голландії і знайомить європейське суспільство зі школою Кекусін карате і створює першу Асоціацію Карате в Європі, NKA (Netherlands Karate Association). Все більше і більше людей, під його натхненням, приходили знайомитися з новим видом Карате. 15 січня 1965 Йону Блюмінг було присвоєно 6-й Дан Масутацу Оямой, що зробило голландця єдиною людиною за межами Японії з таким високим титулом. На початку 1970-х років лідерство в організації Блюмінг залишив своїм учням. У наступні роки Канте Йон Блюмінг став менш помітним в колах Будо, проте світ Кекусін залишався його головною пристрастю, і його не покидали думки, як можна було поліпшити техніку карате за допомогою прийомів, вивчених в Дзюдо, надавши стилю карате більшу ефективність. Найбільш значимим днем у житті Блюмінг стало 4 вересня 1994 року - він отримує звістку від свого старого вчителя Кенджі Куросакі, де повідомляється, що він і ще 5 кращих майстрів Японії вирішили присудити йому ступінь недавно померлого Масутацу Оями - 10-й Дан. З таким високим званням на той момент було лише дві людини: Кенджі Куросакі і Йон Блюмінг.

Що можна сказати про цю людину-легенді? Багато поклоняються йому, усіляко вихваляючи його вчення, багато піддають його суворій критиці. Але не можна не відзначити той факт, що європейське карате не було б таким, яким зараз є, без Йона блюмінг.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео