Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Ніколас Петтас - один з кращих бійців К-1
Понеділок, 11 березня 2013, 21:31   
Особи - Спілка карате

Николас ПеттасОдним з кращих бійців К-1 є Ніколас Петтас. Він перемагав таких відомих бійців, як Мусасі Гохан Саке і Юсуке Фуджімото. Це боєць кіокушин карате, якого багато хто знають під прізвиськом "Блакитноокий самурай". Він став одним з найкращих європейських каратистів дев'яностих років.

Ніколас народився в Греції. Його мати була родом з Данії.Батько Ніколаса був греком. Сімейним бізнесом було продаж кави в зернах. Коли Ніколасу Петтасу було три роки він переїхав до Данії, після того, як його вітч помер. У віці сімнадцяти років він став одним із ста самих юних учнів в додзе.

Одними з кращих результатів Ніколаса в кіокушин карате стали п'яте місце на шостому а чемпіонаті світу в 1995-му році і сьоме в абсолютному чемпіонаті світу в 1999 році.Він так само був чемпіоном Європи у важкій вазі в тисяча дев'ятсот дев'яносто п'ятому році, третє місце у чемпіонаті світу тисячі дев'ятсот дев'яносто сьомого року і третє місце в турнірі всее польському у 1994 році. Ніколас Петасс став одним з небагатьох бійців свого часу хто в дев'яностих роках став виступати з правилами в яких дозволені були удари в голову.


Якщо ви хочете бути справжнім чоловіком - потрібно завжди бути у відмінній формі. вуличний воркаут це чудовий варіант тренувань. Нема чого ходити в дорогі зали. Займатися можна в будь-якому місці і не переплачувати за тренування.

Воркаут - сучасний молодіжний напрям, який спрямован на розвиток розумових та фізичних якостей людин. Тренування з Воркауту відбуваються на вулиці. Для цього не потрібен турнік, брусья або які небудь тренажери. Ідея Воркауту - можливость тренування в будь якому місці чи умовах: на роботі, на вулиці, вдома. Воркаут - демократичний! Ним може займатися будь хто. Сама ідея споконвічно мала на увазі відсутність лідерів і найсильніших.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео