Останні новини:
Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Стівен Сігал
Понеділок, 22 листопада 2010, 13:59   
Особи - Знаменитості кіно

СігалВеликий майстер айкідо і кіноактор Стівен Сігал народився 10 квітня 1951 року в Детройті, штат Мічиган в родині Стівена і Патрісії Сігал, а також трьох сестер. Через 6 років, в 1957 році, родина переїжджає до Фуллертон. Його батько працює викладачем математики в школі, а мати - адміністратором в поліклініці. У сім років він починає займатися карате, а до п'ятнадцяти років стався момент у житті Стівена, який змінив його назавжди. Він зустрічає майстри айкідо Сихана Кьосі Ісісакі.
Сігал стає кращим учнем Ісісакі і бере участь на багатьох показових турнірах і фестивалях зі своїм майстром в Каліфорнії. На той час мистецтво айкідо в Америці було ще мало відомо. Влітку 1974 року Сігал отримує 1-й Дан від Коїчи Тохей. У 1975 році Сігал стає першим в історії Японії американцем, який відкриває в штатах Додзьо. Філософія викладання Сігала така - вміти всіма способами захистити себе на вулиці. Стиль айкідо Стівена Сігала тісно пов'язаний з релігією О-сенсея Омото-ке. Сігал тренувався у багатьох великих майстрів Тохея, Ісоями, Сео та Абе. Швидко навчаючись, він отримав 5-й Дан, потім став головним інструктором Тенсін Додзе і отримав 6 Дан айкікай, а потім і 7-й. Потім Сігал зустрічає, як він говорить, свого головного майстра в житті - Сейсеки Абе. Абе - майстер каліграфії має 10 Дан з Айкідо. Він був учителем О-сенсея по каліграфії. В даний час Додзьо Сігала адміністративні та навчальні обов'язки несуть Мацуока-сенсей і його помічник Смирнов Олександр.


Совет: Если вы сидите дома, и вам нечем заняться, подарите себе незабываемую встречу с искусством и кино. На досуге вы можете посмотреть Концерты и спектакли в Киеве, афиша событий, а также узнать время и стоимость концерта.

 
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео