Останні новини:
Четвер, 20 січня 2022
Банер

Чак Норріс
Вівторок, 25 січня 2011, 16:11   
Особи - Знаменитості кіно

Ось таку цікаву інформацію про відомого актора надав портал Львів.

Карлос Рей Норріс (справжні ім'я Чака Норріса) народився десятого березня 1940 року в Вільсоні. Дитинство його пройшло в бідності, його сім'я жила в автопричепі, батько його багато пив, а мати була домогосподаркою, і Норрісу довелося піклуватися про себе самого з дитинства. Після школи він підробляв вантажником і в шістнадцять років на всі гроші купує машину - на якій гордо возив свою однокласницю, на ім'я Діана Холечек, що через пару років стане його дружиною. Головною мрією для молодої Норріса було стати поліцейським, але для неї потрібно було відслужити в армії, і після закінчення школи наш герой одягає військову форму і відправляється на службу до Кореї, на базу ВПС США. Від туги він вирішив зайнятися спортом, але на першому ж занятті з дзюдо він зламав руку і був звільнений від служби, хитаючись безцільно по військовому містечку, він побачив як люди в білих шатах відпрацьовували удари. Це було тангсудо - корейське бойове мистецтва. Кожен день він тренувався по три години і поблажок йому ніхто не давав, йому доводилося робити те саме що і досвідчені учнів. Повернувшись через пару років додому Чак влаштувався на архівну роботу в авіакомпанію, очікуючи щорічних іспитів до академії поліції. Незабаром він відкриває свою першу школу і йде з архіву. Кількість його учнів збільшується і успіх як майстра росте. Його починають запрошувати на передачі в телебаченні і рекламу. За порадою свого друга Джо Льюїса Норріс відправляється на свої перші змагання "Чемпіонат всіх зірок", що пройшов у Лос-Анджелесі в 1965 році. З перемогою у цьому турнірі почалася ера перемог Норріса на чемпіонатах в США і в світі. Тоді ж Чак і познайомився з Брюсом Лі, який через кілька років запросив його на роль у фільмі "Аварійна команда", а потім на прославівшію його роль в "Шлях Дракона".

З 1973 року бойовики з його участю починають виходити один за одним, як гарячі пиріжки. Він непогано використовував свою популярність, почав заробляти на рекламі спортивного інвентарю, постійно з'являється в журналах з бойових мистецтв, допомагав у передвиборчій компанії Джорджа Буша.

Іноді Чак скромно говорить: "Я народився у бідній родині, і межею моїх мрій була поліцейська форма. Потім я захопився карате і бився на татамі за десяток доларів. І в підсумку став відомим каратистом, актором, особистим другом колишнього президента США. Я згадую, ким я був, дивлюся на себе сьогоднішнього, і все це мені дуже і дуже подобається. У житті, як і в моїх фільмах, завжди перемагає хороший хлопець ... Такий, як я ...
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео