Останні новини:
Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Боло Янг
Середа, 09 березня 2011, 14:42   
Особи - Знаменитості кіно

Боло Янг и Брюс Ли Боло Янг (справжнє ім'я Янг Цзе) народився в Китаї, в передмісті Кантона, 3 липня 1938 року. У той час було модно займатися бойовими мистецтвами, от і Боло з ранніх років почав тренуватися у місцевих майстрів, паралельно займаючись акробатикою. На початку 60-х років він переїжджає до Гонконгу, де він відразу ж влаштувався викладачем бодібілдингу. З роботою він поєднував також і заняття бойовими мистецтвами, практикуючи цигун і тайцзи. У 70-х роках Янг завойовує звання «Містер Гонконг» і утримує цей титул 10 років.

Перебуваючи у прекрасній фізичній формі і завдяки гарним навичкам у бойових мистецтвах, він привертає увагу відомих на той час кіностудій. У 1969 році студія «Братів Шоу» запропонувала йому знятися у фільмі «Героїчний», згодом він працював з ними над фільмами «Смертельний Дует», «Сердитий Гість» і «Блукаючий фехтувальник», після чого він покинув студію. Паралельно він знявся в декількох рекламних роликах, зокрема для сигарет "Winston", де знайомиться з Брюсом Лі.

У 1973 році Брюс Лі запросив Янга зіграти лиходія на ім'я Боло в його новому фільмі «Вихід Дракона». За час зйомок у цьому фільмі вони стали дуже хорошими друзями, разом тренувалися і розмовляли про кунг-фу. Однак Янг був незадоволений тим, що в самому фільмі не буде бійки з героєм Брюса Лі. Однак Брюс пообіцяв Янгу протистояння в наступному його фільмі «Гра Смерті», де він повинен був убити героя Янга. Але буквально через кілька тижнів Брюс Лі помер. З тих пір Янг Цзе взяв собі псевдонім Боло Янг, як ім'я його головного героя у фільмі «Вихід Дракона».

Протягом наступних 20 років він знявся приблизно в ста фільмах, зазвичай в ролі лиходія, де в кінці його вбивав головний герой. В основному це були дешеві фільми, де він намагався міцно зміцнити свій образ. І тільки в 1988 році на екрани виходить легендарний фільм з його участю - «Кривавий спорт», а також за участю висхідної зірки Жан Клод Ван Дама. Полсен цього фільму Боло для багатьох став справжнім кумиром (саме він, а не ЖКВД). Для фільму «Спадщина люті» Янг протягом деякого часу тренував сина Брюса Лі Брендона. Також відомі фільми з його участю - «Найсильніший удар» і «Найсильніший удар 2», де Боло нарешті грає хорошого хлопця.

Зараз Боло Янг - головний менеджер Міжнародної Федерації Бодіділдеров ("The Tapei International Federation Of Body Builders") і голова асоціації "The Hong Kong Gym Business Association". На даний момент його мрія - зняти продовження фільму «Вихід Дракона» з ним у головній ролі.

Боло Янг знявся у багатьох фільмах, насамперед у них рекламувалися різні види бойових мистецтв. З ним знімалися різні красуні, які добовляли колориту фільмам. Ці красуні перед зьомками робили собі наращивание ногтей цены, саме їх ногті дуже гарно виглядали на екрані.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео