Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Джордж Форман
Вівторок, 04 жовтня 2011, 13:47   
Особи - Боксери

Джордж Форман Легендарний важкоатлет Джордж Форман народився 10 січня 1949 року в місті Маршал, штат Техас. Форман дебютував на професійному рингу в червні 1969 року, коли йому було 20. У серпні того ж року він нокаутував Чака Вепнера, а в серпні 1970 переміг технічним нокаутом Джорджа Шуваєв. У січні 1973 відбувся поєдинок між боксерами непереможеними - абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі Джо Фрейзером і Джорджем Форманом. У перших двох раундах Фрейзер шість разів побував на настилі рингу. Форман переміг технічним нокаутом у другому раунді, після чого цей поєдинок отримав звання «бій року» за версією журналу «The Ring». У березні 1974 суперником Формана Кен Нортон, якого він нокаутував в 4 раунді.

І ось через півроку, в жовтні 1974 вийшов на свій найважчий бій - проти Мохамеда Алі. Алі протягом першої половини бою віддавав ініціативу супернику, але в 8 раунді пішов у контратаку і нокаутував Формана, ставши 2-кратним чемпіоном. Цей поєдинок згодом отримав назву «Гуркіт в джунглях». Після бою з Алі Форман взяв маленький відпочинок, і тільки в січні 1976 вийшов на ринг проти Рона Лайла, якого нокаутував в 5-му раунді. У червні 76-го Форман виходить на другий бій проти Джо Фрейзера, який програв чемпіонові нокаутом у п'ятому раунді. У березні 1977 Джордж Форман програє за очками Джимі Янгу і йде з боксу на 10 років. Наступні кілька років він перемагає в декількох незначних поєдинках, а в квітні 1991 зустрічається з абсолютним чемпіоном у важкій вазі Евандером Холіфілдом і програє йому за очками.

У квітні 1992 за рішенням суддів він виграє у Алекса Стюарта. У січні 1993 Форман нокаутував П'єра Коетзі у 8-му раунді, а в червні того ж року програв за очками Томмі Морісона. У листопаді 1994 Джордж зустрівся з чемпіоном світу у важкій вазі за версіями IBF і WBA Майклом Мурер, якого нокаутував у 10 раунді. Тоді в свої 45 років Форман став найстарішим боксером, який завоював титул чемпіона світу у важкій вазі.

В кінці 1994 за відмову від зустрічі з обов'язковим претендентом за версією WBA Тоні Такером його позбавили чемпіонського поясу цієї версії. У квітні 1995 рішенням суддів переміг Форман Акселя Шульца. Після цього, IBF зобов'язала його дати реванш, але він відмовився, за що втратив титул. У листопаді 1997 Форман проводить свій останній бій проти Шеннона Бріггса, програє йому рішенням суддів і назавжди йде з боксу.


При замене старой батареи или же поломке старого радиатора нужно установить новый радиатор отопления. Установка радиаторов отопления цена монтажа вы можете узнать на сайте строительной компании «Арманис».

 
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Наши друзья