Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Кличко прокоментував чутки про весілля з Хайден Панеттьєрі
Четвер, 18 квітня 2013, 01:36   
Особи - Боксери

ВладимирНаш боксер повідомив про особисті стосунки з Хайден Панеттьєрі Фаворит світу з боксу Володимир Кличко у неповторному інтерв'ю з ТСН прокоментував чутки про весілля з Хайден Панеттьєрі. - Ви зараз фотографувалися з дітьми і занадто посміхалися. А особистих діток ще не пробуєте? - Надзвичайно полювання діток.

Мені треба мати стільки дітей, яка кількість у мене чемпіонських поясів (5 - ред.). Моє прагнення з часом посилюється. І я переконаний, власне як скоро є прагнення і прагнення постійно завдання стане досяжна. - Всі таблоїди повідомляють, власне ви одружитеся і одруження стане влітку. - За минулі роки величезна кількість була чуток. Я не намагаюся практично ніякі чутки пояснювати. Мислю, власне якщо б я заявив про це, дане б було абсолютно інше. Так, ми приятелюємо. Ми знаємо один одного близько 5 років. Ми проводимо досить часу спільно. Все інше, щодо одруження, пропозиції і власного життя я прокоментувати не буду. Або сам повідомлю і заявлю про це. Треба власну індивідуальну життя кинути за лаштунками. - Ну хоч натякніть молодим жінкам, які хочуть бачити вас власним чоловіком, чи є у їхній шанс? - Ви розумієте, шанси є у всякого жителя нашої планети. У мене є грандіозне прагнення мати дітей, сім'ю, в наслідок цього я переконаний, власне моє прагнення здійсниться. - Як скоро ви наостанок бачили Хайден? У webе багаторазово бувають помічені фотки, де ви спільно тони морі, то в гірках. - У нас з Хайден досить вузькі справи, в перебігу заключних 5 років ми знаємо один одного і підтримуємо наші теплі дружні справи. Я мислю, власне пояснювати фотки зовсім не обов'язково, вони розмовляють самі за себе. Все інше про власну власного життя я повідомлю.


Если вы хотите прекрасное самочувствие каждый день, и чувствовать прилив энергии где бы вы не находились, вам необходимо регулярно заниматься спортом. А занятия спортом не возможно без хорошего спортивный костюм купить.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео