Останні новини:
Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Мірко Филипович
Четвер, 12 травня 2011, 16:22   
Особи - Бійці ММА

Мирко Филипович Мірко Крокоп Пилипович - хорватська боєць змішаних єдиноборств (ММА), кікбоксер, і колишній співробітник правоохоронних органів, народився 10 вересня 1974 року. Своє прізвисько Крокоп (хорватська поліцейський) він отримав завдяки членству в елітному поліцейському спецназі. Успішно виступав у К-1. У 2006 році став переможцем Гран-прі в японському Прайд. А після закриття Прайда в 2007 почав виступати в UFC.

 

Хорват відомий своїм хай-кіком в голову, яким нокаутував більшість своїх суперників на рингу. Про це ударі говорили: удар правою ногою - больгіца, лівою ногою - кладовище.

 

Перед тим, як виступати у професійному спорті, Крокоп провів 45 боїв на аматорському боксерському ринзі, вигравши 40 з них. У 22 роки почав виступати в К-1, і в першому ж своєму поєдинку виграв у фіналіста минулого року француза Жерома Ле Баннера. В К-1 він виступав до 2003 року, перемігши за цей час таких бійців, як Пітер Аертс, Ремі Боньянскі, Мусаші, Боб Сапп, Марк Хант. Він виходив на ринг під дуже відомий mp3. У ММА Пилипович досяг ще більшого, ніж у К-1, ставши переможцем Гран-прі у відкритому вазі в японської організації Pride в 2006 році. Під час виступу на Pride він уклав багатьох хороших бійців, таких як хетти Херрінг, Казуші Сакураба, Олександр Ємельяненко , Ігор Вовчанчин, Кевін Рендельман, Джош Барнетт, Хедеріко Йошида, Марк Колман.

Потім він підписав контракт з американською UFC, де йому довелося провести вісім складних поєдинків, чотири з яких він програв. Однак він не має наміру закінчувати кар'єру, прагне до кращого і завжди готовий зустрічатися з найсильнішими бійцями.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео