Останні новини:
Субота, 08 травня 2021
Банер

Поєдинок Стюарта Скотта з раком
Середа, 21 серпня 2013, 21:19   
Особи - Бійці ММА

Я не думаю про рак в спортзалі, особливо під час тренувань після хімії. У такі дні я думаю про життя. А якщо рак нагадує про себе, то чує лише одне: "Пішов ти!" Марвін Фітцпатрік Бартоломью зі мною солідарний.
Мені потрібно жити, тому що у мене дві прекрасні доньки. Коли мені вперше поставили діагноз, ми багато говорили про це. Моїй старшій, Тейлор, було 12, а молодшій, Сідні, - 8.

Чим старше вони ставали, тим менше хотіли говорити на цю тему. Тепер вони виросли, і батько їх стискує. Тому що в підлітковому віці дівчинка впевнена: все, що робить батько, не може бути кльовим. Вони закочують очі щоразу, коли я виконую Р90Х. Я йду до вітальні, де Сідні дивиться телевізор, і кажу: "Слухай, мені потрібен ЕУО-плеєр". Вона буде бурчати, а я скажу: "Чому б тобі не позайматися зі мною?" Після такого вона зазвичай тікає у свою кімнату. "Чому ти постійно займаєшся цим? - Запитує вона. - Це так безглуздо! "Дівчатка-підлітки - самі дивні істоти в світі. Принаймні, до тих пір, поки до них не доходить одна гранично ясна думка: а що коли його більше не буде з нами?
Під час мого другого поєдинку з раком відбулася цікава штука. Після того як мені зробили серйозну операцію, я майже три тижні валявся в лікарні. Я схуд на 15 кг, шкіра та кістки. І я досі пам'ятаю, що одного разу сказала Сідні. Вона дивилася на мене, на мій довгий шрам на животі від операції, готова заплакати. Вона запитала: "Папа, ти ж все одно зможеш займатися цією своєю ММА?"

 

На тренування дуже удобно брати з собою сумку з речами та водою. Якщо у вас немає підходящої - то її можно заказати на сайті https://igermann.by. Це дуже зручно, не відволікає від тренувань та економить ваш час та гроші.Tags: рак  спорт  мма  

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео