Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Стюарт Скотт
Середа, 21 серпня 2013, 20:41   
Особи - Бійці ММА

СТЮАРТ СКОТТКину БИТИ!
Є два типи людей: ОДНІ БОЯТЬСЯ СИЛЬНИХ ВОРОГІВ І капітулює, дві б'ються З НИМИ ДО КІНЦЯ. СТЮАРТ СКОТТ ЯК РАЗ З ТИХ, ХТО НЕ ЗДАЄТЬСЯ.
КОЛИ МЕНІ СКАЗАЛИ, ЩО У МЕНЕ РАК (рідкісна форма, пухлина в апендиксі), я був шокований. Але тут же переключився в бойовий режим. Щоранку я прокидався і вів внутрішня розмова з раком. "Ну, давай, - казав я йому, - Вріж мені! А я вдарю у відповідь. Набагато сильніше ".

Це було в 2007 році, і я переміг його. Мій рак оголосив ремісію.

 

У 2011-му він повернувся, і я знову бився з ним і знову переміг. Нещодавно він повернувся втретє. Якщо чесно, мені страшно. Я став вразливішим, відчув свою смертність. Моя впевненість у майбутньому похитнулася. А це означає, що я став ще більш залежний від своїх тренувань після хіміотерапії.
"Тренування після хіміотерапії" - це не означає, що я чимось там займаюся через кілька днів після чергового сеансу. І навіть не через кілька годин. Я маю на увазі тренування відразу після сеансу.

Люди завжди говорять про нудоту, яка приходить з препаратами. Так, приходить. І нудота може бути неприємною, набагато сильніше, ніж просто позив до відрижки. Сеанси хіміотерапії проходять два рази на місяць по понеділках, і після кожного я вичавлений. Чи не насухо, але якщо почекаю 4-5 годин, то буду. А поки цей час не пройшло, я напружую ті сили, що залишилися, і тренуюся. Я йду додому і займаюся змішаними бойовими мистецтвами або виконую програму Р90Х (розроблена тренером Тоні Хортоном система вправ, що дає швидкий ефект).
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео