Середа, 16 червня 2021
Банер

Школа життя
Вівторок, 24 вересня 2013, 15:53   
Новини - Обзоры

Класична розминка (біг , присідання , махи руками і ногами) розігріла нас не на жарт. Перевести дух вдалося, лише зайнявши бойову позицію : корпус у півоберта, м'які коліна , кулаки у особи. З такого положення починається відпрацювання основних прийомів. Особливу увагу Максим вирішив приділити удару ліктем : «Зазвичай дівчатам він добре дається . До того ж , якщо доведеться постояти за своє життя або хоча б за сумочку , він вас виручить. Але , сподіваюся , цей навик вам не знадобиться». Подумки ми погодилися з інструктором, але про всяк випадок взялися несамовито повторювати рухи. Удар ліктем , удар коліном, захоплення і кидок . Правда , нам не вистачало впевненості та швидкості, тому з боку все виглядало як на сповільненій зйомці.
Не падати духом

Ще одне вміння, яке ми винесли з тренування, - безпечне падіння . Робити це потрібно з розумом : ні в якому разі не згинати кисть , а падати на всю руку і при цьому голосно плескати долонею про татамі для амортизації. « А тепер згадаємо дитинство ! скомандував Максим . - Три оберти вперед , стільки ж назад і те ж саме через праву і ліву руки. Так ви навчитеся правильно групуватися і не травмуєте згодом шию і зап'ястя ». Від перекрутився у нас швидко закрутилася голова, тому ми перейшли до завершальної частини заняття - прес , присідання, віджимання. Все в швидкісному режимі. І хоч до спарингу справа не дійшла, в роздягальню ми вирушили на останньому диханні, довго приходили до тями, нарікаючи на те, що боротьба - все-таки доля сильної статі. Добре те, що ми були вдягнені у одяг timberland, в якому було дуже зручно тренуватись.І саме в цей момент у роздягальню впурхнула три дівчини.
Дякуємо клуб « Тенгу » та інструктора Максима Сучкова, майстра спорту Росії з кудо.
ЩЕ 3 спосіб випустити пару
• Mix Fight в мережі фітнес - клубів X-Fit Прогресивне напрям , що представляє собою суміш самих різних єдиноборств. Заняття дозволяє отримати навички самооборони і помітно поліпшити фізичну форму.
• Шоу - Дао в « Terrasport Копернік» Древня китайська практика , поєднує елементи бойового мистецтва та оздоровчої дихальної гімнастики. Підходить для початкового рівня підготовки.
• Body Combat в мережі « ФізКул'т » Аеробна групове тренування, яка будується на безконтактної відпрацюванні різноманітних ударів . За одне заняття спалюється 700 ккал.

 
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Наши друзья