Неділя, 17 жовтня 2021
Банер

Бойцовский КЛУБ
Вівторок, 24 вересня 2013, 15:28   
Новини - Обзоры

Захвати , кидки , больові прийоми ... Не переживайте : під час тренування кудо Ніна НАБОКОВА та Олександра Парсаданова не постраждали!
Незважаючи на міцну дружбу, ми не втрачаємо шансу перевірити її на міцність і регулярно викликаємо один одного на спортивні поєдинки. Бокс, фехтування , капоейра - вже пройдені етапи. Не охопленими залишилися хіба що східні єдиноборства. Прийшов час заповнити цей пробіл. Оптимальним варіантом нам здалася молода і активно розвивається техніка кудо , в якій поєднуються елементи карате , дзюдо і бокса.
На тренування ми вирушили до клубу «тентом » , невеликий, але автентичний.

Його засновник Богдан Курилко більше 30 років займається окинавськім карате. Під час екскурсії перед уроком він розповів, що назвав місце на честь стародавнього китайського демона, покровителя бойових мистецтв. (Детальніші дані про цого демона нам предоставив сайт Житомира.) А потім вразив нашу уяву своїми вміннями. Спритно повправлявся з «глечиком сили» (8- кілограмовою гирею, яку тримають кінчиками пальців) . Відпрацював в'язку захоплень і ударів на тренажері, що імітує випади противника. І показав , як каратисти в прямому сенсі набивають руку, методично вдаряючи по великому каменю то ребром , то тильною стороною долоні . «Подивіться , на моїй кисті майже не видно вен. Тіло адаптується до постійних тренувань і «відводить» судини з небезпечної зони» , пояснив Богдан . Наші дівочі серця при вигляді войовничих вправ стискалися від страху , але відступати було пізно. Інструктор Максим уже чекав нас .

 

 
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Наши друзья