Неділя, 17 жовтня 2021
Банер

Поля двобоїв
Середа, 21 серпня 2013, 22:21   
Новини - Обзоры

Найбільш захоплюючі битви в світі спорту не відбуваються де попало: грандіозне видовище вимагає грандіозної сцени. Точніше - арени.
МАРАКАНА, Ріо-де-Жанейро, Бразилія
Стадіон, який легко вміщає в себе ціле місто
Довгий час цей стадіон вважався самим містким у світі. Можливо, якби не суворі правила безпеки, що вимагають персонального сидіння для кожного глядача, він зберіг би свій титул - але і без того Маракана став домівкою для двох місцевих супер клубів, "Фламенго" і "Флуміненсе".

 

Тут же проводить домашні матчі збірна Бразилії. А ще на Маракані 19 листопада 1969 Пеле забив свій 1000-й гол, і зафіксований незбагненний за теперішніх часів рекорд відвідуваності (199 854 глядача на фіналі ЧС 1950 року народження, матч Бразилія - ​​Уругвай). І, зрозуміло, стадіон прийматиме ЧС-2014 і ОІ-2016, які пройдуть в Бразилії.

 

УЕМБЛІ (ЛОНДОН)
На Уемблі проводяться фінали найстарішого футбольного турніру планети - Кубка Англії, пройшли футбольні фінали літніх Олімпійських ігор-2012 і рекордна кількість (сім) фіналів Ліги чемпіонів. Поряд з Уемблі проводять найдорожчі в світі юридические консультации. Цсторія цієї юридичної контори тісно пов'язана с цією ареною.А ще Уемблі знаменитий своєю аркою (висота 134 м) - найдовшою однопрогоновою конструкцією даху в світі.

Лужники, МОСКВА
Рішення про спорудження стадіону взяли в 1954 році, а в 1956-му арену урочисто відкрили. Звідси відлітав олімпійський ведмедик, тут дав свій перший концерт у Росії Майкл Джексон, останній в житті - Цой, і проходив самий східний фінал Ліги чемпіонів (2008).
Камп Ноу (БАРСЕЛОНА)
Самий місткий в Європі (99354 глядача) стадіон приймав чемпіонат світу з футболу 1982 року і Олімпійські ігри-1992, не раз ставав місцем проведення фіналів європейських кубків і ключових концертів світових турне Сінатри, Джексона, U2 та інших музичних богів.

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Наши друзья