Середа, 16 червня 2021
Банер

Обзоры
Школа життя
Вівторок, 24 вересня 2013, 15:53   
Новини - Обзоры

Класична розминка (біг , присідання , махи руками і ногами) розігріла нас не на жарт. Перевести дух вдалося, лише зайнявши бойову позицію : корпус у півоберта, м'які коліна , кулаки у особи. З такого положення починається відпрацювання основних прийомів. Особливу увагу Максим вирішив приділити удару ліктем : «Зазвичай дівчатам він добре дається . До того ж , якщо доведеться постояти за своє життя або хоча б за сумочку , він вас виручить. Але , сподіваюся , цей навик вам не знадобиться». Подумки ми погодилися з інструктором, але про всяк випадок взялися несамовито повторювати рухи. Удар ліктем , удар коліном, захоплення і кидок . Правда , нам не вистачало впевненості та швидкості, тому з боку все виглядало як на сповільненій зйомці.
Не падати духом

 
Бойцовский КЛУБ
Вівторок, 24 вересня 2013, 15:28   
Новини - Обзоры

Захвати , кидки , больові прийоми ... Не переживайте : під час тренування кудо Ніна НАБОКОВА та Олександра Парсаданова не постраждали!
Незважаючи на міцну дружбу, ми не втрачаємо шансу перевірити її на міцність і регулярно викликаємо один одного на спортивні поєдинки. Бокс, фехтування , капоейра - вже пройдені етапи. Не охопленими залишилися хіба що східні єдиноборства. Прийшов час заповнити цей пробіл. Оптимальним варіантом нам здалася молода і активно розвивається техніка кудо , в якій поєднуються елементи карате , дзюдо і бокса.
На тренування ми вирушили до клубу «тентом » , невеликий, але автентичний.

 
Поля двобоїв
Середа, 21 серпня 2013, 22:21   
Новини - Обзоры

Найбільш захоплюючі битви в світі спорту не відбуваються де попало: грандіозне видовище вимагає грандіозної сцени. Точніше - арени.
МАРАКАНА, Ріо-де-Жанейро, Бразилія
Стадіон, який легко вміщає в себе ціле місто
Довгий час цей стадіон вважався самим містким у світі. Можливо, якби не суворі правила безпеки, що вимагають персонального сидіння для кожного глядача, він зберіг би свій титул - але і без того Маракана став домівкою для двох місцевих супер клубів, "Фламенго" і "Флуміненсе".

 

 
Стоматологічна клініка "Ланцет"
Четвер, 04 липня 2013, 15:06   
Новини - Обзоры

Ланцет1-ша стоматологічна лікарня Ланцет заснувалася в неясному і кризовому 1998 році. Була помічена в самий розпал, на початку вересня. Або загартувалася, або як слід робила свою справу, хоча з тієї пори минуло й велика кількість років і трохи упадков, а стоматологія не зовсім тільки зростала в розмірі, адже і міцно зросла в проф. тлумаченні, ставши провідним серед навчених стоматологічних лікарень власного профілю.

 


Сторінка 1 з 15

Наши друзья