Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Дьюї Бозеллі переміг у своєму дебютному бою
Понеділок, 17 жовтня 2011, 10:58   
Новини - Обзор мира боевых искусств

Бозелла У андеркарді бою Бернард Хопкінс - Чед Доусон на ринг вийшли 52-річний Дьюї Бозеллі і Ларрі Хопкінс. Бозеллі відомий боксерському комьюніті не тільки за те, що провів у в'язниці 26 років за вбивство, якого не скоював, а й за те, що протягом усього цього часу він тренувався і по виходу з в'язниці мріяв провести бій у професіоналах. За роки, проведені в ув'язненні він досяг того, чого люди не досягають на волі - він одружився, отримав диплом про вищу освіту і став чемпіоном в'язниці з боксу. Про нього зараз пишуть багато газет і журнали, і навіть американський президент Барак Обама особисто подзвонив йому побажати удачі в майбутньому поєдинку.

 

Поедінок складався з чотирьох раундів, і по закінченні Бозеллі переміг одноголосним рішенням суддів (38-37, 39-36, 39-36). Після бою він дав інтерв'ю коментатору НВО Максу Келлерманн, в якому подякував чемпіона у напівважкій вазі Бернарда Хопкінса, з яким вони тренувалися, і главу промоутерської компанії Golden Boy Promotions Оскара Де Ла Хойу.

 


 

Сделав капитальный ремонт в квартире или частном доме, нужно задуматься о том, как его комфортно обустроить. Мягкая мебель для дома в большом ассортименте – на сайте интернет-магазина «Мир Диванов».

 

Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео