Останні новини:
Четвер, 20 січня 2022
Банер

Жіночий самозахист
Вівторок, 15 жовтня 2013, 11:45   
Новини - Обзор мира боевых искусств

женская самооборонаЖіноча половина людства надзвичайно крихка і ранима , що в деяких випадках приваблює сильну стать зовсім не для того , щоб захистити від посягань , а з точністю до навпаки. Щоб не стати жертвою нападок , доведеться засвоїти кілька простих правил. Перше - не варто шукати легких шляхів при русі по місту в темний час доби - більш довгий шлях по освітленій вулиці набагато переважніше короткого переходу по темному провулку ,

навіть якщо ви тільки що зробили нарощування нігтів.

Друге - якщо до вас пристають , тоді будь-які кошти йдуть в хід. Всілякі підручні предмети , підбори , нігті , зуби - все , що здатне як мінімум напоумити , а як максимум - нанести важкі каліцтва . Адже якщо чоловік зважився на акт агресії по відношенню до жінки , свідомо знаючи , що вона фізично слабше нього , то цим він розв'язує вам руки для яких завгодно дій . Заборонених прийомів відтепер просто не існує. Ваше основне завдання зводиться до того , щоб просто вижити і хоча б утекти.

Настійно рекомендується пройти мінімальний курс самооборони та психологічної підготовки для подолання стресу. По правді кажучи , у класичній рукопашній сутичці зі здоровим девяностокілограммовим чоловіком не впорається жодна дама . Якщо вона не чемпіон світу з кікбоксингу , природно. Розрахунок в самообороні йде саме на те , що доведеться мати справу з покидьком , не зовсім впевненому у власних силах або в успіху вжитих ним дій .

Досвідчені інструктори допоможуть освоїти науку правильно кричати , щоб прийшла допомога , і залишатися в ясній свідомості , коли ви оціните всю тяжкість ситуації , в яку потрапили. Покажуть , як можна вміло користуватися промашка та психологічної нестійкістю противника , навчать безкомпромісно і жорстко бити по больових точках , правильно кусати і дряпати (не дарма ж ви вчора були в салоні краси і зробили собі нарощування нігтів гелем ) . У будь-якому випадку , якщо відчуваєте себе незатишно і по роботі доводиться повертатися пізно і в гордій самоті - без відвідування курсів з жіночій самообороні вам ніяк не обійтися.

 
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео