Останні новини:
Неділя, 17 жовтня 2021
Банер

П'ять кращих бойових мистецтв для самооборони
П'ятниця, 11 жовтня 2013, 19:25   
Новини - Обзор мира боевых искусств

У житті кожної людини може трапитися ситуація , в якій доведеться постояти за себе. Звичайно , якщо під боком машина , можна сісти в неї і втекти від кривдників , застосовуючи екстремальне водіння . Але набагато ефективніше освоїти певний вид бойового мистецтва. Серед безлічі дисциплін , відповідних для самозахисту , все більше людей роблять вибір на користь Джіт Кун -до , бразильського Джиу - джитсу , Крав мага , англійського боксу і бійцівського методу Кейсі . Творцем Джіт Кун-до називають Брюса Лі. Сам Брюс Лі частіше називав Джіт Кун -до методом бойових мистецтв , до якого можна звертатися в будь-якому вигляді єдиноборств. Основоположна мета створення Джіт Кун -до - самозахист у вуличній бійці . Техніки бою охоплюють елементи багатьох бойових мистецтв Сходу , але мають свої принципи .

Періодом виникнення бразильського Джиу - джитсу називають початок ХХ століття. Це єдиноборство , яке з'єднує задушливі і больові прийоми , а також боротьбу в партері . Суть даного бойового мистецтва - боєць дрібної комплекції зможе перемогти навіть великого суперника , якщо грамотно скористається прийомами єдиноборства .

Крав мага - це методика рукопашного бою , упор в якій робиться на моментальне знищення загрози для життя. Система була вироблена в Ізраїлі. Основна філософія - максимум ефекту в умовах реального життя . Прийоми спрямовані на поразку супротивника моментально , безпечно і без зайвих емоцій. У боротьбі використовуються радикальні прийоми , наприклад, ураження паху , удари по голові , а також застосування різних підручних засобів.

Західний , або англійський бокс - єдиноборство , де суперники б'ються в спеціальних рукавичках. Перші згадки про подібну боротьбі йдуть ще з Давньої Греції , а нинішній варіант з'явився в XVIII столітті в Англії. Вважається дуже дієвим методом самозахисту .

Бійцівський метод Кейсі дуже поширений нині на Заході. Основа системи - це звичайні інтуїтивні блоки та руху згідно людським рефлексам . У боротьбі працюють лікті , коліна, голова і долоні . Прийомів і технік в бійцівському методі Кейсі трохи , що робить його простий для вивчення системою ближнього бою . Фахівці стверджують , що навчитися даному виду боротьби не менш корисно , ніж отримати уроки водіння для початківців .

Одним словом , який би вид бойового мистецтва не вибрав для себе починаючий спортсмен , дуже важливо щоб він ніколи не забував про те , що бойова етика єдина для всіх бойових напрямів - сила застосовується тільки в тих випадках , коли існує справжня небезпека для здоров'я і життя бійця .
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео