Останні новини:
Четвер, 20 січня 2022
Банер

Адепти нечистої сили
Вівторок, 24 вересня 2013, 16:54   
Новини - Обзор мира боевых искусств

ниндзюцу

Розвитку кланів ніндзя в Японії сприяла міжусобна війна. Світ підірвав їх силу. З приходом до влади сьогунів династії Токугава , що підпорядкували собі всю країну і встановили в ній світ , почався повільний процес вмирання мистецтва ніндзюцу . Але більшість перекваліфіковувалося в тих , ким раніше прикидати, - у селян і торговців.

Адепти нечистої силиБільшість легенд про себе ніндзя створювали самі. У середньовічній Японії люди щиро вірили в різні міфи, пов'язані з містикою. І ніндзя використовували це , розпускаючи чутки про те, що є могутніми чаклунами, можуть викликати нечисту силу і диявольське полум'я, а то і перетворюватися на чортів. Знаючи, що ніндзя походять від мандрівних ченців, які на короткій нозі з вищими силами, люди щиро вірили, що ті дійсно наділені надприродними здібностями. А ніндзя переконували їх у цьому , спеціально використовуючи різні трюки. У небезпечній ситуації вони могли раптово надіти на себе маску чорта і вирвати з рота полум'я. Погоня після такого впадала в ступор.

Однак легенди про дивовижні здібності ніндзя прижилися, перекочували в наші дні і часто втілюються в голлівудських фільмах, де вони виставляються надлюдьми, здатними бігати по воді і розчинятися в повітрі. Знамениті кіношні польоти і стрибки ніндзя, звичайно, перебільшені. Але в реальному житті ті дійсно відпрацьовували спеціальну прижковую техніку, що дозволяла їм практично зависати в повітрі. А пересуватися по воді аки посуху їм допомагали спеціальні плотики - Мізу - гумо, що були в їх арсеналі.

Ще одним дивним якістю ніндзя вважається їх вміння розчинятися в повітрі. Однак необхідно відзначити, що зникають вони зазвичай після того, як кинуть під ноги якусь світлову бомбочку. Зір противника концентрується на ній, потім слід осліплююча спалах, а ніндзя, користуючись моментом, зникає в диму. Але зрозуміло, що він тікає, а не розчиняється в повітрі.

Що дійсно вражає, так це володіння ніндзя технікою гіпнозу. Вона була психологічною зброєю середньовічного клану Накагаварю з міста Накагава. Його представники заганяли оточуючих в транс обертанням парасольки або капелюхи зі спіралевидним візерунком, проголошенням звуків особливим тоном. А потім спокійно творили свої чорні справи.

Ніндзя готувались до різних дій. Наприклад вони були б найгарнішими грабіжниками. Але українські банки, такі як Реал Банк та інщі оснащені сучаснгими системами безпеки. Саме тому зараз лише в банках можна хранити свої кошти.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео