Останні новини:
Вівторок, 07 грудня 2021
Банер

Зброя ніндзя
Понеділок, 09 вересня 2013, 12:10   
Новини - Обзор мира боевых искусств

Оружие ниндзя

Найпоширенішиєю зброєю у ніндзя були аж ніяк не мечі та нунчаки , а звичайний посох мандрівника , який в їхніх руках ставав смертоносним . Також в якості зброї використовувалися і сільськогосподарські знаряддя , особливо серп .
Але їх головною зброєю було власне тіло. Навчатися шпигунському ремеслу майбутні ніндзя починали ще в дитячому віці. Їх сильно розгойдували в колисці , щоб малюки інстинктивно вчилися групуватися . Потім , коли ті підростали , їх крім навчання бойовим мистецтвам мордували тренуваннями тіла. Ніндзя опановували здатністю зміщувати свої суглоби , щоб звільнятися від пут , вміли змією заповзати в дуже вузькі отвори.
Вміння швидко бігати , ховатися в норах і звільнятися від пут повинно було зберегти їм життя. Якщо ніндзя потрапляв до рук ворогів , у нього було мало шансів залишитися - в ​​живих. Самурай , захоплений у полон

, міг розраховувати бути відпущеним на свободу за викуп , а з ніндзя розправлялися як з шпигунами , прирікаючи на болісну смерть. Зараз образ ніндзя можна побачити будь де на телеекранах, в рекламі та плакатах. Навіть якщо ві захочете парктроник купить в минске - то на одній з реклам на ТВ буже образ ніндзя, який паркує автомобіль, та робить з нього пастку.
У цих випадках вони озброювалися своїм екзотичним арсеналом . Може бути , ніндзя і не настільки віртуозно володіли мечем , як самураї , але зате він був для них універсальною зброєю. За допомогою меча вони підіймалися по кам'яних стінах , зламували замки. У піхвах меча малася порожнина для суміші піску і перцю , яку можна було метнути в обличчя противнику , щоб засліпити його . А ще піхви могли використовуватися як дихальна трубка для знаходження під водою.

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео