Останні новини:
Вівторок, 07 грудня 2021
Банер

Воїни - монахи
Вівторок, 03 вересня 2013, 13:55   
Новини - Обзор мира боевых искусств

ниндзя

У панувавшій кривавої плутанині японські князі часто не знали , від кого з сусідів варто чекати удару , то у них виникла велика потреба в вивідачах . І тут виявилося , що найкраще на цю роль підходять сохей . Більшість питомих феодалів ( дайме ) стали прагнути залучити на свій бік небудь клан сохей . Опинившись затребуваними , воїни- ченці стали перетворюватися на майстрів ніндзюцу , тобто в ніндзя .

До XVII століття в Японії налічувалося до 70 кланів ніндзя, з яких найвпливовішим був Кога. Йому підпорядковувалися клани Кава- ками і Іга . Їх наймав на службу навіть Іеясу Токугава, що об'єднав Японію. Про це знято дуже багато фільмів, які можна переглянути на телевизорах lg у HD якості.
Діти міжусобної війни
Ніндзя був і «демонами ночі». Удень їх як би не існувало. І тільки вони самі знали , хто є хто в їх таємних організаціях. На чолі клану стояв дзенін. Командиром середньої ланки був тюнін, а рядовими бійцями - Генина. Але зовні було практично неможливо розпізнати , де вождь , а де рядовий розвідник . Всі вони надягали на себе личини простого мандрівного люду - торговців , циркових акробатів або селян. Під цим видом ніндзя проникали у ворожі землі .

 

 Tags: Ниндзя  

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео