Останні новини:
Неділя, 17 жовтня 2021
Банер

Смерть в масці
Вівторок, 03 вересня 2013, 13:34   
Новини - Обзор мира боевых искусств

ниндзя

У більшості країн світу існує переконання , що ніндзя - символ і гордість Японії . Однак якщо подивитися японські фільми , то виявляється , що краса і гордість Японії - самураї , а ніндзя- підлі вбивці , які на них полюють.

Ніндзя у перекладі з японської - «той , хто ховається» . А ховається зазвичай лазутчик і найманий вбивця . Ними по суті справи ніндзя і були . У Японії вшановують благородних воїнів - самураїв , що зустрічали ворога лицем до лиця. На їх фоні ніндзя , для яких доблестю вважалося проникнути немов тінь в будинок сплячого ворога і зарізати його у сні , виглядали антигероями . Але найголовніше , японці не живлять до них особливих симпатій через те , що ніндзя спочатку були китайцями.
Ченці , що несуть загибель
У VII столітті в Китаї танські імператори зробили буддизм державною релігією. Бродячі ченці ( Люга ) змушені були виживати , нерідко примикаючи до зграї розбійників . Однак змагатися з державною системою в Китаї бродячим ченцям було важко , і вони почали переселятися в інші країни : в Корею , В'єтнам , а потім і до Японії. Однак у Країні висхідного сонця жебраки бродячі ченці теж не користувалися благоволінням влади. Вони змушені були ховатися в потайних гірських скитах і для оборони створювати загони з воїнів - ченців ( сохей ) , які захищали гірські громади від солдатів , що посилаються владою для їх розгону.
Втім , японські феодали були більше стурбовані війною один з одним. З середини X століття до середини XVII століття в цій країні йшли майже не припиняються міжусобні війни.

Після зустрічі з реальним та озброєним ніндзя навіть якщо обратитися до самого гарного мануального терапевта за адресою https://hnb.com.ua/catalog/usluga-kiev-0-zdorovie-191-manualnyy_terapevt буде дуже важко восстановитися. Аде гарний мануальний терапевт поставить вас на ноги.Tags: ніндзя  

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео