Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Тренування Стюарта Скотта
Середа, 21 серпня 2013, 22:11   
Новини - Обзор мира боевых искусств

Я продовжую тренування - заради себе і заради дочок. Я хочу, щоб Тейлор і Сідні знали: я все ще сильний. Я хочу вести їх обох дітей під вінець. Я планую зробити це. Сподіваюся. Не знаю. Ось чого позбавляє тебе рак - можливості заглядати далі сьогоднішнього дня. Ніяких "через 10 років", "через 20" ...
І все ж через 20 років я хочу бути на пенсії, жити десь у теплих краях, недалеко від майданчика для гольфу. Рак робить все це менш реалістичним.
Але я вірю, хоч і не впевнений. І кожен другий понеділок я йду в спортзал. Тому що тренування - це мій спосіб сказати раку: "Ти намагаєшся підпорядкувати моє тіло, але поки що воно підпорядковується тільки мені. Я сильніше тебе. І мій удар сильніший твого. Я знаю, що іноді тобі вдається повалити мене. Але я все одно встану і надеру тобі дупу ".
Після особливо вдалою тренування я навіть вірю в це.
АРСЕНАЛ СКОТТА
У поєдинку, який веде Стюарт Скотт, не можна втомлюватися і не можна здаватися - бою-реваншу не буде. Його звичайне тренування (не за похмурим понеділках) - це півтори години змішаних єдиноборств, які допомагають налаштуватися на бойовий лад під час лікування. А в якості розминки тренер пропонує Стюарту ось такі вправи - для поліпшення форми і координації. Зможеш повторити, здоровань?
ДЛЯ ПОЧАТКУ
Стрибай зі скакалкою на максимальній швидкості протягом 5 хвилин. (Скотт також боксує з тінню ще 5 хвилин). Потім виконай вправи 1 і 2 одне за іншим - по три підходи кожне.
1. Серфер
Встань на коліна, тримай тулуб прямо, підніми руки перед собою, передпліччя паралельні підлозі. Намагаючись не рухати руками, опусти стегна до п'ят і підстрибни з колін на ноги (у позицію приседа). Це один повтор. Зроби 20.
2. ВІДЖИМАННЯ З Медбол
Прийми позицію для віджимань з однією рукою на підлозі, а інший - на Медбол. Напруга м'язи кора і виконай віджимання до відмови. Це один повтор. Переміни руку на Медбол. Міняй руки на кожному повторі. Зроби 10 повторів на кожній руці.

Взагалі при різних хворобах не варто затягувати лікування. Наприклад при лікуванні раку чи лечение аутизма дуже корисно робиті фізичні вправи, щоб тримати свій організм в тонусі. Це дещо допомогає видужанню.

 Tags: спорт  мма  рак  


Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео