Останні новини:
Неділя, 17 жовтня 2021
Банер

Рак вважає, що 47-річний хворий не повинен займатися спортом
Середа, 21 серпня 2013, 21:08   
Новини - Обзор мира боевых искусств

Пам'ятаю, що після гри я подумав: це ж повинно просто розлютити рак. Рак вважає, що 47-річний хворий не повинен грати в футбол і ловити півдюжини пасів, робити тачдауна і радіти разом зі здоровими 25-річними. Це був класний день.
Але бувають дні і віддалено не схожі на те неділя. Іноді відразу після хімії я відводжу дочок на заняття з бігу та танцям і падаю від утоми разом зі своїм пакетом, накачували мене ліками, - пішов ти рак, пішов ти, - і відчуваю себе жахливо. Майже здаюся.
У ці моменти залишається останній рятівний круг - почуття гумору. Коли я пройшов перший сеанс хіміотерапії, мені поставили такий же пакет.

Я сказав своїм дочкам: "Мені доведеться носити цю штуку на собі два дні. Це мій новий приятель ". Так що ми придумали йому ім'я: Марвін Фітцпатрік Бартоломью. Він допомагав мені в перших двох поєдинках з раком, і я сподіваюся, що не підведе і в третьому.
Я намагаюся жартувати, тому що хочу, щоб оточуючі не ставилися до моїх проблем занадто серйозно. Коли я в студії, я кажу колегам щось на кшталт: "Ей, цей телесуфлер треба б поставити ближче. Від раку зір не покращується! "
Коли я написав у твіттері, що мій рак повернувся, то отримав величезну кількість повідомлень зі словами підтримки. Буває, я отримую 100 смс і 30 дзвінків на день - і все з приводу раку. Люди бажають мені добра, але іноді виникає бажання сховатися. Неможливо відповісти на всі дзвінки та повідомлення, тому що інакше ти будеш цілими днями тільки й говорити: "Спасибі, спасибі, спасибі". Після цього присутність раку відчувається тільки сильніше.

Дуже добре, що в нашій країні існують благодійні фонди, котрі допомогають спортсменам, що потребують допомоги у лікуванні. Благодійні фонди України, такі як Фонд Фурсіна збирають гроші від меценатів та активно приймають участь в різних лікувальних програмах. Їх допомога безцінна.Tags: Рак  спорт  


Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео