Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Тренування Стюарта Скотта після хіміотерапії
Середа, 21 серпня 2013, 20:54   
Новини - Обзор мира боевых искусств

Стюарт СкоттДля більшості хлопців тренування - це не тільки фізична, але і психологічне навантаження. Для мене вона - психологія на 100%. Мені треба вправити собі мізки. "Фізика" сама по собі мене не хвилює, мені не потрібно готуватися до Олімпіади. Мені просто потрібно не зійти з розуму.

 

Після хіміотерапії у мене на тілі закріплений пакет з речовиною 5-фторурацил, яке має надходити в організм внутрішньовенно протягом 48 годин. І я завжди концентруюся на ньому під час тренувань. Я думаю: "Ну ось, в мене надходить 5-фторурацил, так що пішов ти, рак".
Тренування після хімії не обов'язково повинні бути довгими. Всього 20-25 хвилин. Я починаю зі скакалки на пару хвилин, потім переходжу до серії кікбоксінгових ударів, а потім роблю два підходи по 50 віджимань. Це один раунд. У мене таких три. Потім я лежу без сил пару годин. До кінця дня нічого особливого не роблю. Щільно ем і, за порадою Дуга Ульмана, який переміг рак президента організації LiveStrong, випиваю келих вина.
Дивно, скільки внутрішніх сил береться з нізвідки, коли нагадуєш собі про те, на що здатне твоє тіло. Якось у неділю, напередодні сеансу хімії, один мій приятель зібрався пограти в американський футбол з аматорською командою і запросив мене. А футбол для мене завжди був найулюбленішим видом спорту. Наскільки я полюбив гольф і гойдалку, настільки мені не вистачає футболу, з усією його брутальністю.
Мені вже 47, що не юнак таки. І я втретє борюся з раком. Навіть однієї з цих двох причин було достатньо, щоб відмовитися, але я відповів: "Так, звичайно. Я прийду ". Не хочу хвалитися, але я непогано зіграв. Я все ще можу бігати у відрив. Дайте мені 30 метрів, і я не підведу.

Одного разу йому захотілось подивитись щось по телевізору, а на телебаченні була профілактика. Тому пришлось купить Android TV Box. Це дуже гарна приставка для телевізора, яку можно заказати в інтернет магазині з доставкою додому.

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео