Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

У Донецьку відбудеться чемпіонат України з карате
Середа, 21 березня 2012, 22:04   
Новини - Карате

каратэ Як повідомляє прес-служба Донецької міськради, 24 березня 2012 року в першій годині дня на базі легкоатлетичного манежу ДонНТУ відбудеться урочисте відкриття чемпіонату України з кіокушинкай карате.

 

У змаганнях візьмуть участь команди з двадцяти областей України, в тому числі команда Донецька та Донецької області. Сумарна кількість учасників - понад триста спортсменів віком від 8 до 13 років приїдуть змагатися за звання чемпіона країни і захищати честь свого клубу і рідного міста.

Основна мета чемпіонату - пропаганда здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності молодих спортсменів, розвиток і популяризація кіокушинкай карате серед молодого покоління.

Чемпіонат буде проводитись в місті Донецьк в період з 2 по 24 березня 2012 День прибуття та реєстрація команд - 23 березня 2012 Місце проведення - Легкоатлетичний манеж ДонНТУ (за адресою пр. Богдана Хмельницького, буд 104). Початок змагань у розділі «куміте» - 24 березня в 9:00.

Змагання такого маштабу відбудеться чи не вперше на донбасі. Переможці чемпіонату України з карате, який відбудеться в Донецьку з другого по двадцять четверте березня, станцть чемпіонами України з карате. Це дуже престижний титул. Небагато змагань подобного рівня проходить в межах нашої країни.

Находясь на летних сборах ар каратэ не забывайте о личном комфорте. Не забывайте брать средства первой помощи, а так же  профессиональный
уничтожитель насекомых. Он поможет избавиться
от комаров, мух и прочих летающих насекомых. Ничего не должно мешать познавать секреты будо.

 

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео