Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Чемпіонат та першість ПФО по Шотокан-Фудокан карате
Середа, 28 грудня 2011, 15:34   
Новини - Карате

шотокан У місті Тольятті відбулися чемпіонат та першість Приволзького федерального округу (ПФО) по Шотокан-Фудокан карате. Участь у заходах взяли близько двохсот спортсменів у віці 7 - 25 років, які практикують стилі Шотокан і Фудокан з Самари, Ульяновська, Тольятті, Набережних Човнів. Організатором виступила Самарська обласна федерація Шотокан-Фудокан карате.

Серед беруть участь спортсменів був і Олексій Третьяков, який повернувся тиждень тому з 3-ма нагородами чемпіонату світу вищої проби у віковій категорії 12-13 років. На першості ПФО Олексій також лідирував в обох дисциплінах, хоча його перемоги і не були легкими.

Спортсмени, які захищали честь Самарської області на різноманітних турнірах за різними напрямами карате і показали хороші результати: Олексій Третьяков, Тимофій Паршин, Аліджан Камалов, Дмитро Чігенев, Сергій вирішив; судді, які працювали на чемпіонатах Росії і Європи: Олександр Агапов, Ігор Расулов, Руслан Семенов.

Адміністрація округу подяку висловлює і тренерам, які підготували чемпіонів і призерів міжнародних та всеукраїнських змагань: Олексію Варламову, Денису Харахорина, Олені Петренко, Олені Поткін, а також міністерству спорту, туризму й молодіжної політики Самарської області.


Ремонтно-производственное предприятие №1 занимается производством и продажей таких видов лифтов: лифты без машинного помещения, коттеджный лифт, пассажирские и грузовые лифты разной грузоподъемности,  лифты и подъемники для автомобилей.  Лифтовое оборудование и изготовление лифтов в Украине и Киеве.

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео