Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Свято для любителів карате
Четвер, 17 листопада 2011, 11:55   
Новини - Карате

каратэ 17 - 20 листопада в Брянську відбудеться Всеросійський Фестиваль спортивних єдиноборств під назвою «Всеросійські ігри карате» на території спортивного оздоровчого комплексу «Брянськ» Володарського району. Представництво буде солідним: близько чотирьохсот учасників з двадцяти регіонів Росії від Краснодарського краю і Адигеї до Архангельська, від Владивостока до Москви.

 

У змаганнях братимуть участь юнаки, юніори та чоловіки, дівчата, юніорки і жінки. Вік учасників буде 6-18 років і старше.

У рамках фестивалю 18 листопада в обласній адміністрації будуть обговорюватися перспективи розвитку карате в Брянську. У програмі круглого столу планується підписання договору про проведення в жовтні наступного року в місті Брянці одного з етапів Кубка Світу з карате Шотокан.

Самі змагання з карате розпочнуться 19 листопада о 10:00. Захід закриття пройде 20 листопада о 18:00. Поєдинки проводяться за видами: куміте (бій з суперником), ката (бій з тінню), тамесіварі (розбивання дощок), фукуго (двоборство).

 


Концерн «Всі крани» надає широкий комплекс послуг сервісу дорожньо-будівельної та вантажопідйомної техніки. Кран маніпулятор установка , автокран, запасні частини, установка і обслуговування, і багато іншого. Подробиці на сайті allcranes.ru

 

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео