Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Херсонська обласна федерація годзю рю карате 12 років
Четвер, 02 червня 2011, 15:21   
Новини - Карате

Днями в Палаці піонерів пройшов свято всіх любителів традиційного карате - «12 років Херсонської Федерації окинавського годзю рю». Даний захід було присвячено підбиттю підсумків федерації за цей рік. Учні та інструктора виступили з показовими виступами, де вони продемонстрували свою техніку карате, а також свої таланти в артистичних номерах.

У рамках заходу були продемонстровані прийоми жіночої самооборони, в основі яких лежить техніка Годзю Рю.
Також гостями заходу була відома паркур команда «Скажені стриб 100%» під керівництвом Миколи Кондратьєва, який 7 років вивчав Годзю Рю в Херсонській федерації.
У висновку свята були вручені атестаційні сертифікати успішно склали іспит на черговий пояс учням. Наш портал "Світ бойових мистецтв" - BudoWorld привітав і нагородив Херсонську обласну федерацію традиційного окинавського годзю рю карате до дипломом "За популяризацію та активне просування бойових мистецтв в Україні".
Після офіційної частини Президент федерації Артем Миколайович поділився планами федерації на літо і майбутніх заходах що проводяться федерацією. Серед яких проведення Міжнародного семінару в Ялті під керівництвом Віктора Панасюка (6 дан годзю рю) і літнього тренувального табору в Криму.

 

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео